Společnost McDonald’s oznámila otevření restaurací v Kyjevě

Přidat na Seznam.cz

Zítra, 20. září, obnoví v Kyjevě provoz první tři restaurace McDonald’s, informovala o tom vedoucí oddělení komunikace ukrajinského McDonaldu Alesya Mujiri, informuje ukrajinský deník Zaxid.

Obnovení činnosti institucí v Kyjevě a na západní Ukrajině bude probíhat postupně po dobu dvou měsíců, potvrzuje zprávu také deník Finance.

První McDelivery bude spuštěno ve třech restauracích v Kyjevě. Zpočátku budou objednávky dostupné pouze prostřednictvím služby McDelivery, kterou poskytuje partner společnosti McDonald’s pro doručování Glovo. Začátkem října se tyto restaurace otevřou veřejnosti a bude možné využít služeb McDrive a expresních oken.

V ostatních městech bude spuštění restaurací zahájeno také rozvozem a poté budou mít hosté možnost navštívit restaurace osobně.

Restaurace budou otevřeny od 9:00 do 21:00 a během náletu budou uzavřeny, aby se zaměstnanci a návštěvníci mohli odebrat do nejbližšího krytu. Zároveň tým neprodleně vydává již zaplacené objednávky a před uzavřením zastavuje výrobní procesy a vypíná zařízení.

Zdroj: Finance, Zaxid