Číňané posílají peníze do klubu Borussia Dortmund

Přidat na Seznam.cz

Dreame Technology, technologická značka z Číny specializující se na chytré domácí úklidové spotřebiče, se stala oficiálním partnerem Borussie Dortmund (BVB), jednoho z nejúspěšnějších fotbalových klubů v Německu. Podpis dohody se uskutečnil 28. října v Šanghaji.

Čínská společnost Dreame Technology byla založena v roce 2017 a specializuje se na výzkum a vývoj chytrých domácích spotřebičů. Tato společnost je průkopníkem inovativních řešení, jako jsou vysokorychlostní motory nebo technologie víceúrovňové cyklonové separace.

Borussia Dortmund má po celém světě 270 milionů fanoušků, a je tak nejsilnější značkou a nejoblíbenějším klubem v Německu. Dortmundský tým získal osm titulů mistra německé ligy a pět pohárů DFB. V roce 1966 se stal prvním německým klubem, který vyhrál Pohár vítězů evropských pohárů, a v roce 1997 získal titul v Lize mistrů UEFA.

Jak společnosti Dreame Technology, tak klub Borussia Dortmund dosáhly ve svých oborech mnoha významných úspěchů. „Z příležitosti spolupracovat s Borussií Dortmund jsme nadšeni,“ říká Frank Wang, ředitel mezinárodního marketingu společnosti Dreame Technology. „Skvělé výkony Borussie mluví samy za sebe. Jako společnost, která si zakládá na výkonnosti svých výrobků, si toho velmi vážíme.“

Dreame a Borussia Dortmund podepsaly dohodu 28. října v nejvyšší budově knihkupectví v Šanghaji. Slavnostní ceremoniál, při kterém byla dohoda podepsána, zahájili viceprezident společnosti Dreame Wu Peng a vedoucí čínského zastoupení Borussie Dortmund Benjamin Wahl. Jako symbol partnerství věnoval dortmundský klub novému partnerovi svůj dres s potiskem „Dortmund 2021″ na zadní straně, který připomíná rok zahájení partnerství.

„Těšíme se na plodné partnerství se společností Dreame,“ řekl Wahl, představitel Borussie. „Borussia i Dreame sdílejí stejný způsob myšlení orientovaného na výzvy, a usilují o vynikající výkon a inovativní přístup. Jsme přesvědčeni, že toto partnerství nejen nadále rozšíří povědomí o značce Dreame v Evropě, ale také nám zajistí nové příležitosti v Číně a na dalších trzích.“

Zdroj: Redakčně upravená tisková zpráva společnosti Dreame Technology