Svatební šaty, ve kterých vydržíte tančit celou noc

Přidat na Seznam.cz


Možná jste již slyšela o tom, že jsou nevěsty, které si pořizují dvoje svatební šaty. V prvních šatech zvládnou obřad, slavnostní stolování a krájení dortu a ve druhých, které jsou pohodlnější, zbytek dne. Co byste řekla na to, kdyby bylo v jedněch šatech možné zvládnout obojí? Přinášíme vám rady, jak vybrat svatební šaty, ve kterých vydržíte tančit celou noc!

Pohodlný střih je základ

Jestliže chcete v jedněch šatech strávit celý den, tak byste se měly poohlížet po pohodlných střizích. Šaty vám musí umožnit snadný pohyb a neměly by se vám během dne neustále posouvat po těle. Správná velikost je nutností. Volte ideálně střih do tvaru A nebo šaty s rozparkem.

Ideální střih vám pomůže vybrat zkušené zakázkové krejčovství v Praze, které vám ušije šaty nejen pohodlné, ale především podle vašich představ.

Vsaďte na lehké materiály

Svatební šaty, ve kterých plánujete strávit celý den D, by měly být ušity z lehkých materiálů. Vybírejte z látek, jako je šifon, tyl nebo jemný satén, které vám usnadní snadný pohyb. Budete se tak cítit uvolněná, což je pro celodenní svatební šaty klíčové.

Ideální volba? Svatební šaty dva v jednom!

Poohlédněte se po svatebních šatech, které mají odepínací sukni. Takové šaty vám umožní vypadat honosně na obřadu, ale zároveň se cítit pohodlně během tance či večerní zábavy. Z formálních dlouhých šatů se během pár sekund mohou stát krátké, které navíc můžete obléct i na další příležitosti než je jen svatba.

Komfortní doplňky

Svatební šaty byste měla, jak je to ale s doplňky? Ideálním způsobem je zvolit jemné a lehké doplňky, které na těle téměř neucítíte. Věřte, že není příjemné nosit celý den v kuse dlouhé těžké visací náušnice. Myslet byste měla i na obuv. Jestliže se nechcete během dne přezouvat, volte ploché podpatky nebo boty s měkkými vložkami, které vám umožní neomezený pohyb po celý den.