Kosmetická a masážní lehátka pro vaše maximální pohodlí

Přidat na Seznam.cz

Pokud si zařizujete salon, kde budete poskytovat kosmetické nebo masážní služby, neměli byste podcenit výběr lehátka. Ačkoliv se jedná o vybavení nemalé hodnoty, vyhněte se unáhleným nákupům, při nichž se rozhodujete jen podle ceny. Během procedur totiž nejde jen o pohodlí zákazníků, ale též vaše.

Konec bolavým zádům

Masírování i kosmetické procedury dávají zádům pěkně zabrat, proto byste se měli vyhnout tomu, abyste je prováděli v ohnutí. U masážních a kosmetických lehátek věnujte pozornost možnosti regulace výšky, abyste si je přizpůsobili do ideální polohy. S tím souvisí i stabilní konstrukce. Velmi levné modely mají konstrukci zhotovenou z nekvalitních materiálů, tudíž jsou vratké a práci vám nijak neulehčí. Oproti tomu masážní lehátka od osvědčeného výrobce vynikají stabilitou, která se ani nehnou.

Co by lehátkům nemělo chybět?

Jak už bylo zmíněno, velmi oceníte možnost polohování. Díky tomu si klienta připravíte do ideální polohy, čímž si velmi usnadníte práci. Řeč je nejenom o nastavení výšky, ale též hlavové a nožní části. To oceníte zvláště u vyšetřovacích lehátek, čímž je zajištěn i snadný přístup ke klientovi a ošetřovanému místu. Ovládání těchto variabilních lehátek je jednomotorové nebo dvoumotorové, regulace výšky se provádí pomocí hydraulického mechanismu. Některé modely jsou vybaveny též pojezdovými koly pro snadné přemísťování.

Vsaďte na českého výrobce

Firma RESI se zaměřuje na výrobu lehátek do všech zdravotnických oborů. Díky jejím dlouholetým zkušenostem se můžete spolehnout na výjimečnou kvalitu, která se týká nejen stabilní kovové konstrukce, ale též vysokého hygienického standardu a maximálního pohodlí lůžka. Vybírat můžete z celé škály modelů dle určení, mobility, typu konstrukce a pohonu.