I v dnešní době se používají drátové rozhlasy pro města a obce

Přidat na Seznam.cz

V minulosti se drátové obecní rozhlasy používaly poměrně často, například k informování obyvatel o připravovaných akcích. Přestože taková tradice se zachovala pouze v menších obcích a na vesnicích, stále jsou rozhlasy nenahraditelné. V následujících řádcích vám prozradíme, k čemu se využívají a jaké řešení je ideální volbou.

V současné době se kvalitní rozhlasy pro města a obce drátové používají jako efektivní nástroje pro rychlé informování obyvatelstva o aktuálním dění. Především starší generace nepoužívá moderní technologie a chytrá zařízení, a proto rozhlas velice oceňují. Dokonce ani starostové měst na něj nedají dopustit, protože občanům tak předávají významná a důležitá sdělení.

Technické parametry jsou lepší

I v natolik specifické oblasti, jako jsou kvalitní drátové rozhlasy pro města a obce, se technologie inovují, a proto je na čase vyměnit někdejší zařízení za výkonnější techniku. Rozhlasové ústředny a reproduktory se chlubí mnohem lepšími parametry. Zapomeňte na typický šum a rachot, který se doposud ozýval z reproduktorů. U moderního řešení je srozumitelné, co vlastně říkáte.

Obraťte se na profesionály

Prodejem, instalací i servisem drátových rozhlasů se až takové množství firem nezabývá. Přední postavení na tuzemském trhu má jednoznačně společnost EL-MIK, která funguje od roku 1994. Ve svém produktovém portfoliu má nejen drátové, ale i bezdrátové provedení obecních rozhlasů. Stejně tak dodává ozvučovací techniku do venkovních prostor, kulturních domů, velkých sálů, ba i obřadních a smutečních síní. Obrátit se můžete na tohoto odborníka i v případě, jestli potřebujete ozvučit sportovní halu či nádraží.

Pusťte se konečně do renovace obecního drátového rozhlasu, který vám poté poslouží několik desítek let.