Citro nabízí rozvoz jídla České Budějovice s odměnami

Přidat na Seznam.cz

Pandemie změnila naše stravovací návyky. Místo cesty do supermarketu si potraviny objednáme online a necháme si je dovézt. Namísto chození do restaurace zvolíme raději rozvoz. Není vůbec na škodu se těchto zvyků vzdávat, i když už jsou restaurace zase otevřené. Jídlo až domů má spoustu výhod!

Nemusíte nikam chodit, oblékat se, ani ztrácet čas cestou. Vezmete do ruky telefon, vyberete si na co máte chuť a za pár desítek minut máte jídlo na stole. Přesně takhle jednoduše funguje i rozvoz jídla České Budějovice z CITRO baru. Restaurace umožňuje objednávky online i prostřednictvím mobilní aplikace.

Středoevropská kuchyně na váš stůl

Restaurace České Budějovice CITRO se zaměřuje na středoevropskou kuchyni, zejména na tu italskou. Vychutnáte si bylinkovou bagetku, hovězí svíčkovou s rukolou, krevety, čerstvé těstoviny, minestrone polévky, burgery a samozřejmě pizzu – pravou italskou pizzu! Pizzerie České Budějovice CITRO nabízí pizzu o průměru 33 cm, v nabídce nechybí klasické příchutě jako caprese, quattro fromaggi, carbonara či napoli, ale na své si přijdou i milovníci hawai a mexicany. Objednat si můžete i velkou rodinnou pizzu s průměrem 50 cm.

Veškeré pokrmy jsou servírované přímo na místě a nabízené k rozvozu. Rozváženy jsou v termo obalech, takže se nemusíte bát, že byste měli studený oběd. Při rozvozu se dá dohodnout i konkrétní hodina.

Celá řada výhod pro pravidelné zákazníky

CITRO má připravenou řadu výhod pro pravidelné zákazníky. Za každou objednávku sbíráte CITRO body. Za deset těchto bodů máte nárok na jedno jídlo zdarma (s výjimkou obrovské rodinné pizzy, na tu se nabídka nevztahuje).

Výhody lze získat i objednávkami za vyšší sumy. Nad pětistovku dostanete zdarma 2 ks nealka, nad 1000 Kč jednu láhev vína a nad 1500 dvě jídla zdarma. Nejlepší zpráva přitom je, že už při objednávce nad 85 Kč je rozvoz po Českých Budějovicích zdarma.