Vyhrála miliony v kasinu, nedostala nic a byla vyhozena z podniku

Přidat na Seznam.cz

Američanka jménem Roney Bealová (72) zuří! Tvrdí, že vyhrála více než 2,5 milionu dolarů (56 milionů korun) a cítí se být podvedena, když přišla o svou obrovskou výhru. O jejím sporu s kasinem informují americká média.

Dvaasedmdesátiletá žena jim vyprávěla o své údajné milionové noci. V únoru přišla Bealová do kasina Bally’s v Atlantic City, ráji hazardních hráčů ve státě New Jersey. Podle svého vlastního vyjádření do herního automatu vložila několik set dolarů. „Doufala jsem, že vyhraju 1000 dolarů,“ píše deník Bild.

Chvíli milionářkou

„Najednou to začalo: vyskočily zlaté mince a na obrazovce se objevilo slovo jackpot. Přišel nějaký muž a křičel: ‚Teď jste milionář,’“ řekla žena.
Stiskla tlačítko, aby upozornila personál kasina. Podle jejího líčení se objevila chybová zpráva. Zaměstnanec přišel a řekl jí: „Paní, obávám se, že jste nic nevyhrála.“ V tu chvíli se jí zdálo, že je ve špatném snu. Zaměstnanec si poté pohrál s automatem a nabídl jí 350 dolarů (cca 8 000 korun) jako kompenzaci, ale žena tuto kompenzaci odmítla. Poté byla z kasina vyhozena.


Seniorka si mezitím najala právníka. „Manipulovali s přístrojem dříve, než se na něj mohl podívat někdo jiný!“ uvedl její právník.
Nyní po kasinu Bally’s požaduje více než 3,5 milionu dolarů pro svou okradenou klientku. Částka se skládá ze dvou jackpotů v hodnotě 1,28 milionu dolarů, o nichž paní žena tvrdí, že částka vznikla odpovídajícím násobením na herním automatu. Plus další milion jako „odškodnění za citové strádání“.
„Modlím se, abych ty peníze dostala“.

Zdroj: Bild