Stala se miliardářkou a obdarovala své zaměstnance, kteří tomu nemohli uvěřit

Přidat na Seznam.cz

Sara Blakely (50), zakladatelka americké značky spodního prádla Spanx, se stala opět miliardářkou poté, co prodala většinu akcií své firmy investiční společnosti Blackstone. Při této příležitosti se šťastná podnikatelka rozhodla podělit o svou radost se svými zaměstnanci a věnovala jim štědrý dárek, píše NY Post.

Už vás nebaví symbolické láhve vína a krabice čokolády, které vám šéf dává jako odměnu za vaši tvrdou práci? Přihlaste se do firmy Spanx! Tento týden se zakladatelka této americké značky spodního prádla Sara Blakely stala opět miliardářkou poté, co prodala většinu své investiční společnosti Blackstone.

Miliardářka věnovala zaměstnancům štědré dárky
Při této příležitosti překvapila padesátiletá podnikatelka své zaměstnance velkorysým dárkem. „Nabízím každému z vás dvě letenky první třídou kamkoli na světě!“ – řekla nadšeně svým zaměstnancům. „Ale jestli chceš cestovat, jít do dobré restaurace a dát si dobrý drink, tak ti na to dávám 10 000 dolarů!“ – dodala.

Kdo je Sara Blakely?
V roce 2000 začínala od nuly s pouhými pěti tisíci dolary v kapse. Sara Blakely se narodila v Atlantě a rychle se prosadila mezi bohatými. Když založila značku spodního prádla Spanx, jejím cílem bylo, aby její společnost jednou měla hodnotu 20 milionů dolarů. Lidé se jí tehdy smáli, říká. Dnes se rozhodla podělit se o svou radost s více než 500 zaměstnanci. Určitě na to nezapomenou.

Zdroj: NY Post