Zámečnické služby a lakování – dejte svému domovu nový kabát

Přidat na Seznam.cz

Ať už stavíte, nebo renovujete, někdy potřebujete využít služeb řemesel. Může jít o zámečnické i truhlářské práce, lakování a další činnosti. Víte, co se vám v této sféře nabízí?

Zámečnické služby – nabídka

Co si budeme povídat, při rekonstrukcích nejsou řemeslné aktivity zrovna ty nejoblíbenější. Klient raději řeší design, technologie a třeba pod pojmem zámečnictví si představí spíš pracovníka, který přijede, pokud si zamkneme klíče. Přitom zámečník poskytuje i prodej hutního materiálu, řezání a svařování TIG, MIG, ohýbání silných kovů. Pokud se v tomto oboru nevyznáte, nemusíte. Jak jste asi pochopili, zámečník se zabývá i kovovýrobou, na zakázku vám vytvoří interiérové i exteriérové kousky, doplňky, také nábytek a to včetně truhlářských prací. Například společnost Bohemi-design.cz vám v rámci svých služeb vyrobí a nainstaluje postele na míru, regály, jídelní stoly, konferenční stolky, pojízdné stolky a kuchyňské ostrůvky, barové židličky. Ano, i zde se pracuje s kovem. Tato firma je českým výrobcem textilních opletených kabelů, doplňků a příslušenství pro svítidla, nabídka je však velmi široká, právě i zámečnické práce (https://e-shop.bohemia-design.com/c/sluzby/zamecnicke-sluzby) jsou její součástí. Nabízí služby od zaměření, přes návrh až po realizaci na místě. 

Práškové lakování – komaxit

Mezi další služby této společnosti patří práškové lakování komaxit. Služby se mohou týkat malé zakázky (pro soukromníky) i větší (pro prostorné haly). Práškovat lze všechny kovové předměty. Podle vzorníku si vyberete barvu, případně vám poradí zkušení experti. Firma funguje od roku 2005, jde o rodinný podnik zabývající se repasováním svítidel, výrobou polotovarů pro svítidla a následně samotnou výrobou různých druhů osvětlení. Postupně přikročili k dalším službám a patří mezi největší profesionály na trhu.