Základové desky pro klíč, to je stavební řešení pro rodinné domy, bazény i plastové jímky

Přidat na Seznam.cz

Plánujete stavbu rodinného domu, realizaci bazénu, případně pořízení plastové jímky? V takových případech se neobejdete bez vhodné základové desky, na kterou se konstrukce potom položí. V následujících řádcích se podíváme na specifika a výhody základových desek na klíč. 

Stavba rodinného domu

Základová deska pro rodinný dům musí být robustní, odolná a dlouhodobě stabilní. Poskytuje rovnoměrné rozložení zátěže a zabraňuje sesedání či praskání konstrukce. Samozřejmě se nesmí zapomínat ani na izolaci, která v konečném důsledku zvyšuje energetickou účinnost rodinného domu. 

Bazény

Bazény, ačkoliv jsou lehké, vyžadují pevný a stabilní základ. Právě v takovém okamžiku na scénu přichází základové desky, které všechno potřebné poskytují. Zabrání se tím nerovnostem a deformacím bazénové skořepiny. Základová deska minimalizuje i riziko úniku vody z bazénu do okolní země a zajišťuje rychlou i snadnou instalaci bazénu. 

Plastové jímky

Plastové jímky jsou sice považovány za jednodušší stavební projekty, nicméně i ty potřebují základovou desku, která prodlouží jejich životnost a funkčnost. Jímka bude díky základové desce odolná vůči tlaku půdy a dalším vnějším vlivům.

Jestliže jsou ve vašem hledáčku základové desky na klíč, podívejte se na portfolio služeb společnosti TS STAVBY. Specializuje se na základové desky a výkopové práce. Poskytuje kvalitní služby v co nejkratší možné době, protože si zakládá na spokojenosti svých klientů. Samozřejmostí je individuální přístup, který se propisuje do projektu jako takového. Všechno je přizpůsobeno vám na míru. 

TS STAVBY zajistí vedle základových desek i opěrné zídky, drenážní systémy, inženýrské sítě a další výkopové či zemní práce. Postará se o vás tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi.