Půjčku se zástavou nemovitosti využijete na cokoliv

Přidat na Seznam.cz

Současný úvěrový trh je rozmanitý, navíc je rozdělený na bankovní a nebankovní. První zmíněný sektor je náročný na žadatele, protože banky požadují nejen doložení příjmů, ale i dobrou bonitu. Zkrátka nesmíte mít záznam v žádném registru. Nicméně nebankovní poskytovatelé mají trochu volnější pravidla. V následujících řádcích vám prozradíme, kde si půjčit peníze a požádat o ně online. 

Velice žádaná je půjčka se zástavou nemovitosti, takže jak samotný název napovídá, ručíte nemovitostí buď svou, nebo třetí osoby. Vzhledem k tomu, že dochází k zástavě, a tím pádem má poskytovatel jakousi záruku, poskytuje i dlouhou dobu splatnosti. Půjčky se zástavou nemovitosti mohou mít dobu splatnosti až třicet let. 

Odmítla vám banka půjčit? Zkuste nebankovní společnost

Banky neustále zvyšují nároky na žadatele o úvěry. Pokud vám nebyla z nějakého důvodu žádost v bance schválena, nevěste hlavu, protože v nebankovním sektoru jsou vám dveře otevřené. I se záznamem v registru můžete dostat peněžní prostředky, které potřebujete. Jelikož se jedná o neúčelovou půjčku, získané peněžní prostředky můžete využít na cokoliv.

Nemusíte nikam chodit, protože třeba Nebankovní finance umožňují podat žádost skrze internet. Peníze pak máte k dispozici do 48 hodin od požádání. 

A co půjčka pro podnikatele? 

Další skupinu tvoří podnikatelské úvěry, jež jsou ideální volbou pro začínající podnikatele, kteří nemají dostatečný základní kapitál pro rozjezd byznysu. I tento úvěr vyžaduje zástavu nemovitosti, přičemž peníze máte k dispozici opět do 48 hodin od podání žádosti. Více informací najdete přímo na webové stránce https://www.nebankovni-finance.cz/sluzby/podnikatelske-uvery/.

Nebankovní finance umožňují i předčasné splacení úvěru, případně jeho refinancování. Nejste nijak omezení, to se nemusíte bát.