Půjčka na podnikání je dnes bez dlouhých formulářů

Přidat na Seznam.cz

Minimum osobních údajů, rychlé jednání a transparentní přístup, jemuž vévodí velmi krátká smlouva pro všechny žadatele. Ano, takový je úvěr určený všem OSVČ, které náhle překvapí nějaké nečekané výdaje. Jde o jednoduchý proces, s nímž nejsou spojené žádné osobní schůzky. Půjde to také bez dlouhého čekání a posezení na pobočkách. Ano, dnešní doba už je taková, spoustu věcí lze vyřídit online, tedy snadno a rychle, bez nutnosti osobních schůzek. Menší finanční injekce může být realitou ještě dnes a stačí k tomu splnit jen minimum podmínek. Které to jsou konkrétně? A jaká částka je k dispozici?

Zvolte si až třicet tisícovek

Představit se, doložit příjem, pomocí platného IČO prokázat, že podnikáte, to jsou jen některé z věcí, které je nutné splnit, aby se půjčka na podnikání vydala na cestu na váš bankovní účet. Ten je dopředu nutné ověřit jednoduchou platbou, která zabere jen okamžik. Účel, ke kterému peníze využijete, nehraje žádnou roli a rozhodující není ani to, jak dlouho už jste v roli OSVČ. Osobou samostatně výdělečně činnou můžete být rok, dva nebo deset let, ale také být nováčkem, který se rozhodl skončit s životní cestou klasického zaměstnance. Jaké varianty jsou k dispozici?

  • 5 000 Kč je nejnižší částka, o kterou lze požádat. Bude vhodná na nějaký nábytek v kanceláři?
  • 30 000 Kč je zde maximum. Použít je můžete například na malou rekonstrukci ve své dílně.
  • Sedm až třicet dní, tak má své mantinely nastavené splatnost. Vyberete si v tomto rozmezí? 

Minimum papírování je zárukou úspěchu

Ptáte se, jaká je podnikatelská půjčka? V první řadě je velmi jednoduchá a snadno si ji proto vyřídí úplně každý žadatel, včetně těch, kdo ještě nejsou v online prostředí jako doma. Hladký průběh celé akce je zaručen, půjde jen o vyplnění několika osobních dat do předem připraveného a interaktivního formuláře.