Při bolesti zad, krční páteře či kloubů pomohou rehabilitační přístroje z eshopu SZO.cz

Přidat na Seznam.cz

Bolest je nepříjemná v každém směru. Rehabilitujte se. Účel rehabilitace je snaha vrátit poškozeného člověka do předešlého tělesného stavu.

Pořiďte si kvalitní lékařské rehabilitační přístroje, které nabízí odborný web SZO.cz. 

Jak vám rehabilitace pomůže?

V rámci zdravotnictví se realizuje rehabilitační proces jako léčebná péče. Rehabilitační přístroje pomáhají při léčbě bolesti zad, krční páteře, kloubů případně celý pohybového aparátu. Procedura rehabilitace uvolní a prokrví svaly, odplaví škodlivé látky do jater, která je přečistí a celkově uleví od bolesti a pohybových potíží.

Jaké rehabilitační přístroje nabízí e-shop SZO.cz?

K čemu slouží uhličitá koupel?

Uhličitá koupel patří mezi nejstarší léčebné rehabilitační metody. Odplavuje jedovaté látky z těla, upravuje hormonální rovnováhu, regeneruje organismus a příznivě působí na celý nervový systém a mozek a odstraňuje deprese. 

Oproti vodní uhličité koupeli je prováděna za sucha a vyhovuje širokému spektru pacientů. Suchá uhličitá koupel umožňuje intenzivnější proniknutí plynu CO2 pokožkou. Tato detoxikační metoda probíhá v uzavřeném plastovém vaku (tzv. obálce), který je naplněn oxidem uhličitým (CO2). Pacient je ve vaku uzavřen celý mimo hlavy po 40 minut.

Z lázeňské praxe je známo, že nejúčinnější je aplikace 8 až 10 suchých uhličitých koupelí během jednoho měsíce, které lze doplnit plynovými injekcemi CO2. Rovněž je vhodné léčbu kombinovat s magnetoterapií, která je především prospěšná na kyčle a klouby.

Pro další informace navštivte specializovaný web www.szo.cz.