Platební terminály zdarma

Přidat na Seznam.cz

Platební terminál zdarma po dobu 6 měsíců s Dotykačkou v rámci akce Česko platí kartou.

V dnešní době, kdy se platby kartou stávají stále populárnějšími a nezbytnými pro podniky různých velikostí, jsou platební terminály zdarma velmi lákavá nabídka. Společnost Dotykačka přichází s inovativní akcí, která umožňuje získat jejich platební terminál na 6 měsíců zdarma v rámci iniciativy nazvané „Česko platí kartou“. Podmínky pro získání tohoto výhodného nabízeného jsou jednoduché a dostupné pro širokou škálu podnikatelů.

Akcí jsou osloveny nejen osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ), ale také firmy v soukromém, neziskovém sektoru a dokonce i ty ve státní správě. Otevírají se tedy dveře pro mnoho subjektů, které chtějí modernizovat své platební systémy a poskytovat zákazníkům pohodlné možnosti platby kartou.

Jednou z klíčových podmínek pro získání platebního terminálu zdarma je, že žadatel nesmí v posledních 12 měsících akceptovat platby kartou. Tato podmínka slouží k podpoře těch, kteří zatím nevyužívají možnosti bezhotovostních plateb a umožňuje jim bezrizikově vyzkoušet moderní platební terminál od datyDotypay.

Během prvních 6 měsíců jsou transakce zdarma do obratu 50 000 Kč měsíčně, což je ideální pro menší podniky nebo ty, které teprve začínají s přijímáním plateb kartou. Po uplynutí této bezplatné období je cena velmi přijatelná – pouze 0,99 % z transakce, s minimálním měsíčním transakčním poplatkem ve výši 350 Kč. Tato férová cena umožňuje podnikatelům přesně plánovat své náklady a optimalizovat své obchodní procesy.

Společnost Dotykačka tímto krokem dává jasně najevo svou snahu podporovat rozvoj bezhotovostních plateb v České republice a umožňuje tak menším i větším podnikům využít moderní technologie platebních terminálů bez zbytečné finanční zátěže. Tato akce představuje skvělou příležitost pro podnikatele, kteří chtějí učinit další krok k digitalizaci svého obchodu a zlepšit zážitek svých zákazníků.