Ocelové konstrukce jsou ideálním řešením pro vaši firmu. Proč se vyplatí? 

Přidat na Seznam.cz

Každý majitel úspěšné výrobní firmy musí dříve či později řešit postupné rozšiřování kapacit. V těchto situacích je nutné stavět nové haly s potřebným vybavením. Proč byste se měli spoléhat na ocelové konstrukce? 

Levné a maximálně odolné 

Ocelové konstrukce s sebou přináší rovnou několik výhod oproti typickému betonu. Prvními z nich jsou mnohem snadnější zpracování do požadovaného tvaru i rychlejší finální montáž. To s sebou automaticky přináší levnější cenu. Nemluvě o tom, že správně ošetřená ocel disponuje mnohem vyšší chemickou i mechanickou odolností. 

Přesně proto se zkušení majitelé výrobních podniků spoléhají spíše na ocelové haly. Ty realizuje například známá společnost OK ocelové konstrukce. Daní odborníci nejen vyrobí a kompletně namontují kýženou halu, ale zároveň vyřeší i tepelnou izolaci, fasádní systémy a obložení trapézovými plechy. 

Komplexní péče se vším všudy 

V rámci jejich služeb si budete moci snadno nechat zpracovat i schodištěvjezdové brány, případně i ocelové terasy. Stačí si jen domluvit podrobnosti a velmi brzy obdržíte finální výrobky. 

Při sestavování funkční haly se neobejdete bez spousty úvodních kroků – vypracování projektu, zpracování výrobní dokumentace, statické výpočty nosnosti, geodetické práce, povolení na úřadech a podobně. 

Přesně proto se zmínění odborníci specializují i na tyto oblasti. Díky tomu nebudete muset hnout ani prstem a získáte více času na řešení vlastního podnikání. Zkrátka a dobře si necháte zpracovat úplně vše od A až po Z. 

Zajímá vás, jak celý proces probíhá a jaké možnosti se před vámi otevírají? Rozklikněte si webové stránky pod výše vloženými odkazy, prohlédněte si fotografie z předchozích projektů a domluvte si nezávaznou úvodní konzultaci zdarma.