Na stěhování bytu po Praze si pozvěte odborníky

Přidat na Seznam.cz

A vlastně nejen po Praze. Stěhování svépomocí sice na začátku vypadá jako skvělá šance ušetřit, ale výsledek je jiný. Ze všeho jste unavení, museli jste vymýšlet, jak se odvděčíte kamarádům, co vám přišli pomoct, a platili jste za pronájem dodávky, protože osobním autem se stěhuje těžko.

Kdo se již někdy stěhoval, určitě to všechno moc dobře ví. Chtěli bychom ale ušetřit starosti těm, které by takový zážitek nejspíše teprve potkal.

V čem vám profesionální stěhováci ušetří starosti?

Především, pokud jde o samotné nakládání a vykládání nábytku a vašich věcí. Většinu svého majetku byste možná zvládli odnosit sami, ale co taková sedačka, těžká skříň, piano či klavír? Profesionálové si s tímto vším poradí. Stejně tak mohou pomoci s likvidací věcí, které si do nového bydlení vzít nechcete. Vyklidí byt, sklep i půdu.

Je toho ale mnohem více. Většina firem nabízejících stěhování bytu, domu nebo kanceláře k vám dorazí i s obalovým materiálem. Nebudete muset shánět krabice ani kupovat strečovou fólii. Po přestěhování nebudete řešit, co se všemi těmi krabicemi dělat. U některých firem si za obalový materiál zaplatíte, ale pořád vás to vyjde levněji než ho kupovat po vlastní ose.

Pozvěte si pražské odborníky

Po Praze je stěhování nejsnadnější s Pražskými stěhovacími službami. Kilometry ujeté po Praze nepočítají do konečné ceny, takže pro stěhování v rámci hlavního města se opravdu vyplatí. V případě potřeby vás ale přestěhují i mimo Prahu, nebo dokonce do zahraničí.

Výhodou je také fakt, že o svátcích a víkendech pracují bez příplatků. A kolik takové stěhování Praha stojí? Auto se dvěma pracovníky vychází od 1 000 Kč za hodinu. Za montáž a demontáž nábytku, balení a úklid se platí 400 Kč na hodinu za jednoho pracovníka. Další úkony najdete v transparentním ceníku na webu, ale nejlepší bude, když si necháte zpracovat individuální poptávku.