Miroslav Výboh: Businessman, který umí chytit příležitost za pačesy

Přidat na Seznam.cz

Miroslav Výboh se narodil v Československu, vystudoval doma na Slovensku, avšak hned po otevření hranic se začal drát do světa – a povedlo se. Známý je daleko za slovenskými hranicemi.

Začínal v Závodech těžkého strojírenství a pak se nějakou dobu pohyboval v těžkém a zbrojním průmyslu. Zde získané zkušenosti a kontakty mu pak umožnily rozšířit obchodní aktivity do Asie. Dovážel odtud spotřební zboží do Evropy. Následně s malou firmou se Zvolena fungoval jako partner ozbrojených sil Slovenska při přijímání Slovenska do NATO.

Honorárním konzulem v Monaku a pak zpět k businessu

Miroslav Výboh žije pestrým životem. V businessu se mu vždy dařilo, na čas si však vyzkoušel také pozici honorárního konzula v Monaku. Poté se vrátil do business sféry, v roce 2018 spojil dvě své společnosti, Mayfair Assets Ltd a MiddleCap Equity Partners. Vznikla MiddleCap Group, investiční společnost zaměřující se na nemovitosti, která působí na Slovensku, v Česku, Velké Británii a v Německu. Spousta MiddleCap projektů získala nejrůznější ocenění, jako například Spillka Offices, Steinerka Business Center či Gorkeho4 Offices.

Známé jméno také ve světě Ferrrari

Nejen prací živ je člověk. Lobista Miroslav Výboh má už dlouhé roky slabost pro auta značky Ferrari. Svou vášeň přenesl i na syna Matouše, nyní tedy ve světě Ferrari závodí společně. Sám Miroslav Výboh se účastnil více než třicítky závodů, šestkrát z toho stál na pódiu. Závodění má něco společného s podnikáním, také je třeba se v něm vždy poučit a zlepšovat. Každý úspěch je slávou nejen pro jezdce, ale i pro jeho zemi, Miroslav Výboh dělá Slovensku rozhodně čest. Jezdí ve Ferrari 488 Challenge Evo.

Je úspěšný v pracovním i osobním životě. Miroslav Výboh nám ukazuje, jak prožít život naplno.