Jedinečné cukroviny pro dospělé? HHC gummies!

Přidat na Seznam.cz

I dospělí mají své libůstky, které evokují dětství. Ve sféře hraček jde o lechtivé pomůcky z erotických shopů, chuťové pohárky zase baží po sladkostech. A když jste dospělí, můžete si dovolit i neřest. Tou novou je HHC. 

HHC bonbony – ponořte se do království slasti 

HHC je další z kanabinoidů podobně jako CBD. Jistě jste zaznamenali vysokou popularitu konopí jako takového, myslíme samozřejmě legální výtažky. Začalo to klasickými mastičkami, kosmetikou apod., pak přišly na řadu extrakce blahodárných látek. Trendy je tak CBD, zcela nezávadné, protože nejde o čisté THC, jež má psychoaktivní účinky. Pokračujeme však dále. Na řadě je HHC, velmi oblíbené v Americe, u nás si svoji pozici jistě brzy získá. Proto buďte napřed před ostatními a užívejte si budoucího trendu. Abychom vás seznámili, tak prozradíme, že jde o další kanabidiol jako CBD, přesněji jde o hexahydrokanabinol. Vyskytuje se tedy v konopí, pro upřesnění jen uvedeme, že HHC je v rostlině velmi málo, proto se THC upravuje hydrogenací molekulami vodíku. Kdybyste si chtěli pořídit čisté HHC, bylo by to velmi drahé. To ale nevadí, běžným chemickým procesem, kterým se získává třeba i margarín, můžete mít blahodárnou látku, jež se uplatní v řadě produktů. 

Jaký je rozdíl mezi THC a HHC?

Protože tu stále používáme termín THC, ačkoli znovu upozorňujeme, že HHC není silně psychoaktivní a nejde ani o zakázanou látku, porovnáme si obě složky. HHC má proti THC povzbudivé účinky. THC působí hlavně sedativně, ovšem pro úplnost uvedeme, že záleží však na každém, jak na něj bude látka působit. Rozhoduje také množství. HHC je látka dost podobná látka CBD, podle uživatelů však působí intenzivněji. A jelikož je třeba zmínit i legislativu, tak ta HHC nezakazuje stejně jako CBD. Podmínkou je pouze to, aby výtažek THC nebyl větší než 1 %. Můžete se jistě ptát, jestli případné testy na omamné látky mohou ukázat přítomnost THC. Dle zkušeností uživatelů se přítomnost THC u standardních tesů nezjistí. V každém případě myslete především na to, že látka může velmi zklidnit, jde o prostředek relaxu, proto se vyvarujte náročných prací nebo řízení. 

HHC gummies – prodej 

Takže, jak se seznámíte s HHC? Máte několik možností. Popotáhnete si z vapovacího pera, můžete si ubalit vapovací HHC pen nebo polaskáte si sladký bonbón. Právě lahodné želatinové HHC bonbóny s ovocnou příchutí jsou skvělou sladkostí pro dospělé. HHC gummies nejen chutnají sladce, nadopují vás i zmíněným hexahydrokanabinolem, který přinese pocity štěstí, euforie, zbaví vás bolesti, odblokují od stresu. HHC bonbóny lze připodobnit třeba oblíbeným „skittleskám“. Ochutnejte je sami, například na webu Miraclecbd.cz je spousta pochutinek včetně těch s HHC.