Ideální místo pro školení a jakýkoli event? Zámek Old Yard Rychvald!

Přidat na Seznam.cz

Hledáte vhodné místo pro váš event, ať už je to firemní školení, vzdělávací či zážitkový kurz, setkání, svatba či velká oslava?

Nespokojte se s málem. Vyberte si místo, které nabízí vše potřebné a ještě mnohem více.

Tím pravým tipem je Zámek The Old Yard Rychvald, unikátně zrestaurované šlechtické sídlo nacházející se v Rychvaldu, jen pár kilometrů od Ostravy.

Co vše zámek The Old Yard Rychvald nabízí

Zámek má neopakovatelnou atmosféru. Má v sobě kouzlo historie a zároveň přináší maximální pohodlí a komfort. Budete mít zajištěno vše nezbytné, na vaší akci nebudete nuceni nikam cestovat a událost si tak budete moci nerušeně užít.

Využít můžete celý zámek, nebo jeho části. Objekt nabízí ideální prostory jak pro odbornou část eventu, tak i pro nezbytnou následnou relaxaci. To vše bude prodchnuto pohádkovou esencí historického zámku a nezapomenutelnými zážitky pro všechny zúčastněné.

  • Pro samotný event (školení) můžete využít několika rozhlehlých vnitřních prostorů a sálů, ale i zahradu či nádvoří.
  • Pro odpočinek a relax vám bude k dispozici zámecká zahrada s jezírkem, stromy a spoustou zajímavých zákoutí. Zde také pořídíte skvělé fotky z vaší akce.
  • Ubytováni budete v zámeckých pokojích, které jsou zařízené odborně zrenovovaným starožitným nábytkem. Zámek nabízí služby 4* hotelu. Čekají na vás i překrásná apartmá s postelí s nebesy.
  • Snídani si užijete v zámecké restauraci, slavnostní oběd či večeři pak třeba i na zahradě. O občerstvení se postarají ty nejlepší cateringové firmy.
  • Při večerní oslavě se můžete bavit do pozdních hodin, vzhledem k situování zámku nehrozí rušení nočního klidu. Zámecká sklepení jsou jako stvořená pro ochutnávky skvělých vín.

Osvěžením a zajímavostí vašeho pobytu může být i komentovaná prohlídka zámku.

Profesionální tým zámku se postará o organizaci akce na klíč tak, abyste si mohli vše užít dle vašich představ a zcela bez starostí. Osobní přístup a individuální péče o klienty jsou samozřejmostí.

Místo je především oázou klidu s překrásnou okolní přírodou, pobyt lze ale oživit návštěvou zajímavých míst v okolí, např. národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice, ZOO Ostrava, nebo Aquacentra Bohumín.

A jaká je historie sídla?

Sídlo pochází z 16. století a postavili jej Barští z Baště, poté bylo majetkem Mönnichů, Lariš-Mönnichů a koncem 19. století přešlo do rukou knížat ze Starhemberku. Nyní je objekt chráněn jako kulturní památka České republiky.

Více informací a kontakt najdete na webových stránkáchwww.old-yard.com.