Dobré pojištění je pro život důležité. Kde si ho zařídit v Ostravě?

Přidat na Seznam.cz

Život je plný nemilých náhod, které jsme kolikrát prostě ani nemohli ovlivnit. Kdo nám v takovém případě pomůže, vyrovná škodu, finančně nás podpoří? Přece pojišťovna. Musíte ale mít uzavřené dobré pojištění.

Dnes se pojišťuje opravdu všechno od domácích mazlíčků přes kola až samozřejmě po domov. Jak se vyznat v tom, co potřebujete pojistit právě vy? Jste-li z Moravskoslezského kraje, to nejlepší pojištění Ostrava vám pomůže vybrat Kristina Krejčí, manažerka týmu Allianz.

Odborníci vám pomohou vybrat nejlepší pojištění

Allianz pojišťovna Ostrava má tým zkušených finančních odborníků, kteří si vás nejdříve vyslechnou a poté vám doporučí vhodné pojistné produkty. Poradí vám s výší pojistných limitů, vysvětlí všechny podmínky plnění. Vydat se za nimi můžete i tehdy, když už nějaké pojištění uzavřené máte. Na pobočce Allianz Ostrava společně projdete smlouvu a podíváte se, jestli v ní nejsou nějaké nedostatky.

Která pojištění byste určitě měli mít?

Některá pojištění jsou ze zákona povinná, například povinné ručení na auto – existuje i Allianz pojištění auta. Řadu si však zajišťujete jen ze své dobré vůle. Na která byste určitě neměli zapomenout?

V prvé řadě si zařiďte dobré životní pojištění. Ochrání vás v případě, kdy se vám cokoliv stane, ať už jde o dlouhodobou nemoc, úraz s trvalými následky nebo jiný problém. Dobrá pojistka by samozřejmě měla mít vhodně nastavené pojistné plnění a krytí, to s vámi probere specialista.

V žádném případě byste neměli zapomenout také na pojištění majetku. Někdo má dům, někdo byt, někdo třeba drahé kolo. Kola v ceně šedesát, nebo dokonce sto tisíc se vážně vyplatí pojistit. To samé platí o drahých fotoaparátech a jiné výbavě k vašim koníčkům.

Allianz Ostrava centrum má otevřeno od pondělí do čtvrtka, po telefonické dohodě se můžete stavit i v pátek.