Byty Na Vackově: Bydlení v srdci Prahy s geniem loci a životní investice?

Přidat na Seznam.cz

Hledáte skvělou investiční příležitost a současně klidné bydlení v moderní bytovce s dobrou dostupností do centra Prahy? Pak by vás měly zaujmout Byty Na Vackově. Tento rezidenční projekt v srdci Žižkova nabízí širokou škálu bytů, které jsou navíc postaveny v nízkoenergetickém standardu B. Berou tedy ohledy na životní prostředí i na peněženku.

Lokalita se slibnou budoucností

Znáte Vackov? Dříve nenápadná část Žižkova prochází v posledních letech dynamickým rozvojem. Na místě bývalého nákladového nádraží postupně vzniká moderní obchodní a rezidenční centrum. Vackov se naopak pasuje do role klidné oázy a jasné volby pro každého, kdo chce bydlet poblíž centra s veškerou občanskou vybaveností na dosah. V těsné blízkosti projektu se nachází park Židovské pece – ideální místo pro procházky a relaxaci.

Byty pro singles i větší rodiny

Byty Na Vackově nabízí širokou škálu dispozic, takže si tu každý najde vhodné bydlení na míru svému životnímu stylu. Ať už hledáte investiční byt na Praze 3 pro jednoho, prostorný byt pro rodinu s dětmi nebo luxusní byt s terasou, neodejdete s prázdnou. Každý z bytů má navíc předzahrádku, terasu nebo balkon, kde si vychutnáte klid a pohodu kdykoliv se vám zamane.

Moderní a nízkoenergetické bydlení

Byty Na Vackově byly navrženy v moderním a elegantním stylu s důrazem na detail. Kvalitní materiály a promyšlené dispozice bytů zajišťují komfortní a příjemné bydlení. Rezidenci vdechli život zkušení odborníci z architektonického ateliéru KAAMA, kteří stojí také za moderními rezidenčními projekty ve Velké Chuchli, na Kavčích Horách, v Podolí a v mnoha dalších lokalitách.

zdroj: byty.navackove.cz

Investice, která se vyplatí

Proč Byty Na Vackově představují ideální investiční příležitost? Díky klidné lokalitě s dobrou dostupností do centra a veškerou občanskou vybaveností na dosah jde o velmi atraktivní bydlení, o které bude v budoucnu velký zájem. Dá se předpokládat, že v příštích dekádách ceny bytových jednotek úměrně s nedostatkem bydlení, strmě porostou.

Než však učiníte konečné rozhodnutí, nastudujte si o Bytech Na Vackově všechny potřebné informace a domluvte se s makléřem na osobní schůzce. Oficiální stránky projektu najdete na byty.navackove.cz.