Digitalizace firmy: Je to nutnost?

Přidat na Seznam.cz

Prozatím vás nikdo nenutí, abyste digitalizovali firmu. Nicméně jsou určité procesy související s digitalizací (např. datová schránka), které jsou zákonem již nařízeny. Je tak otázka času, kdy se bude postupně přecházet na další digitalizační procesy. Buďte proto připraveni. 

Moderní digitální firma 

Digitalizace však není žádný strašák. Naopak jde o komfortnější způsob, jak vést firmu, zařizovat potřebné úkony, aniž byste se zdržovali, když byste potřebovali jít například na úřad. Moderní digitální firma svého majitele osvobodí například od komplikované administrativy, zjednoduší mnohé procesy a dotyčný se pak může více věnovat předmětu podnikání a rozvoji. Jak přejít k digitalizaci? Pomůže vám specializovaná firma, která zajistí kompletní digitalizaci firemních procesů. Díky elektronické formě budete mít o všem lepší přehled, nebudete hledat různé papírové formuláře, vše zajistíte pár kliknutími. Odborná společnost se podívá na procesy ve vaší firmě a ještě víc je zefektivní. Poradí vám, jak zoptimalizovat procesy, vytvoří jejich digitální mapy, report aktuální realizace každého procesu, zajistí i evidenci klíčových parametrů prvků procesu. To vše zvládne Software as a service (SaaS), tedy software jako služba.

Software jako služba (SaaS)

Služby, které umožní stát vaší společnosti na stabilních digitálních základech, tzn. využívat pronájem hardware a software dle vašich aktuálních potřeb. Zajistí jednodušší komunikaci se zaměstnanci, kteří jsou klíčovými subjekty každé firmy. Pokud budou nemocní, na cestách nebo budou využívat stále populárnější home office, vždy budou moct dělat svoji práci odkudkoli. Základem je mít spolehlivý cloud, servery v hostingovém centru, kam se vejdou všechna vaše data, která navíc budou v bezpečí. Kdo vám poskytne služby ve sféře digitalizace? WAK INTRA, on-line systém pro vedení firemních agend (účetnictví, mzdy, sdílení atd.). Skladba modulů je šitá každému na míru dle jeho potřeb. Usnadněte si práci s nutnou byrokracií, abyste měli prostor věnovat se svému podnikání, které vás bude bavit více.