Diář není jen důležitý pomocník, ale i luxusní doplněk. Jaký typ potěší? 

Přidat na Seznam.cz

Možná si říkáte, že v dnešní přetechnizované době jsou zápisníky, diáře a podobné předměty zastaralé a nikdo je už nepoužívá. Opak je však pravdou. Ohromné množství povinností, úkolů, myšlenek i schůzek nás nutí si někam perfektně utřídit své myšlenky. Jaká pomůcka dá váš život do pořádku? 

Jaké máte plány?

Plánovací diář si najde své místo nejen u velmi zaneprázdněných podnikatelů, ale jeho služeb využijí i studenti, matky na mateřské a klidně i sportovci. Každý z nás má zkrátka ohromné množství nejrůznějších myšlenek a cílů, které si jen těžko pamatujeme. 

Diáře nejčastěji přichází v podobě týdenního diáře a denního diáře. Hlavní rozdíl mezi nimi je samozřejmě v pomyslném prostoru pro zaznamenávání informací. První varianta vám umožní zaměřit se na dlouhodobější cíle, zatímco druhá se hodí spíše pro podrobné plánování jednotlivých dní. 

Podobná situace platí i pro formáty, přičemž za zmínku stojí hlavně malý diář A5 a ještě menší diář A6. Záleží jen na vás, jestli vám postačí jeho nošení v batohu, či jej potřebujete mít neustále v kapse. 

Řešení na míru 

Skvělou volbou je třeba výroba diářů na míru od populárního tuzemského producenta Helma 365. Tato společnost každým rokem vyrobí více než šest milionů produktů, které si hledají svou cestu do několika zemí Evropské unie. Desítky let praxe vám zajistí bezkonkurenční provedení a spoustu možností, z nichž si vybere vážně každý.

Pokud máte v plánu pořídit diáře pro své zaměstnance, potěší vás výrazné množstevní slevy a doprava zdarma u objednávek nad 600 Kč. Zároveň se jedná o luxusní reklamní dárek, který zaručeně potěší vaše klienty nebo zákazníky. Nezapomeňte na logo a další detaily. Ať tak, nebo onak, jestli se ztrácíte v moři povinností, jste na správné adrese.