Dárková káva potěší jako překvapení na svátek i narozeniny, protože je originální

Přidat na Seznam.cz

Výběr dárku pro blízkého člověka není legrace. Milovaný si zaslouží to nejlepší, a proto je rozhodování složitější. Pokud však patří k milovníkům kávy, máte vyhráno. Dárkové sady kvalitní arabiky a robusty jsou trefou do černého.

Bez ranního šálku černého moku si nedokáže většina lidí start do nového dne ani představit. Káva je životabudič i afrodiziakum, navíc skvěle chutná a je úžasným prostředníkem pro seznamování. Díky vysokému obsahu kofeinu povzbuzuje činnost srdce a také zvyšuje krevní tlak. Je úplně jedno, zda je káva arabica či robusta podávána jen tak pro radost, nebo jako pohoštění pro přátele, nikdy s ní nešlápnete vedle.

Je libo kávu z Brazílie, či Indonésie?

Možná jste nevěděli, že je zrnková káva nejoblíbenějším nápojem na světě a je druhou nejvýraznější a nejprodávanější surovinou planety. K nejsilnějším producentům kávy patří bezesporu Brazílie, Kolumbie, Indonésie a Vietnam. Lze si ji dopřát jako arabiku i robustu. Tyto dva druhy kávovníků jsou nejoblíbenější a každý z nich se pěstuje v jiných nadmořských výškách, díky čemuž mají nezaměnitelnou rozdílnou chuť. Samotná příprava moku je různá, ale nejlépe chutná z čerstvě rozemletých kávových zrn. 

Potěšte své blízké rozmanitou chutí

Je úplně jedno, zda kávu věnujete k narozeninám, svátku nebo Vánocům. Dárková káva z e-shopu Coffegarage vás překvapí originalitou a silnou chutí. Dárkové sety jsou, jako jsou káva Maryša, kávová cesta kolem světa, Mafia velký gang i malá africká cesta jsou prvotřídním prezentem. Když dáte přednost sadě kávy Maryša s vtipnými názvy, uspějete. Obdarovaného čeká nevšední zážitek nejen v podobě chuti. V nabídce internetového obchodu najdete kávy pro dámy, dědečky motorkáře, zamilované páry i náročné manžely. Stačí se jen mrknout a rozhodnout se pro svého favorita.