Červený kratom přináší spoustu výhod

Přidat na Seznam.cz

Červený kratom je pro své jedinečné účinky považován za nejvyhledávanější a vedle této odrůdy ještě existuje kratom zelený a bílý. Každý odstín představuje jiný stupeň zralosti, což způsobuje dynamické složení alkaloidů. 

Stejně jako ostatní varianty Mitragyna speciosa, tak i tento kmen pochází z jihovýchodní Asie, přičemž místní pěstitelé sklízejí listy kratomu, až jsou na vrcholu zralosti, čímž se maximalizuje požadovaná koncentrace alkaloidů. Při sklizni se nechávají listy déle na stromě, aby dozrály, což se pozná podle červeného zabarvení žilek. Podle některých nadšenců je červený kratom vlivem působení slunečního světla účinnější než zelený a bílý. Podívejte se na nabídku produktů na https://kratomworld.cz/collections/red.

Kde kratom roste? 

Příznivé klimatické podmínky pro pěstování kratomu nabízí země jihovýchodní Asie, mezi nimiž jsou Malajsie, Indonésie a Thajsko. Zdejší džungle jsou bohaté na srážky a mají výbornou organickou půdu, což jsou klíčové složky pro zachování zdravé rovnováhy alkaloidů. 

Jestliže hledáte kratom ze srdce Indonésie, navštivte internetový obchod Kratom World, za který mluví čísla. Existuje více než rok a má tisíce spokojených zákazníků. Doručení probíhá do dvou pracovních dnů. 

K čemu se červený kratom používá?

Červené kmeny kratomu obecně vykazují vyšší účinnost než bílé a zelené. Pokud tedy hledáte silné sedativum, které vám pomůže usnout, nebo jemný stimulant pro plynulou relaxaci, červený kratom je pro tyto účely jako stvořený. Používá se také k: 

  • uvolnění těla a zmírnění svalové únavy, 
  • duševnímu zklidnění a zlepšení nálady i celkové pohody, 
  • sedativním účinkům i na nespavost, 
  • úlevě od bolestí, protože má analgetické vlastnosti. 

Co se týče dávkování, množství záleží na tom, jaký konkrétní produkt zakoupíte. Vždy si čtete příbalové informace.