Bezpečné investice v nebezpečné době. Vsaďte na dluhopisy

Přidat na Seznam.cz

Aktuální situace na našem trhu je poměrně znepokojivá. Obří schodek rozpočtu, vysoká inflace, vysoké úroky, vysoké ceny… Najít dnes oblast, kde se dá ušetřit, nebo ještě lépe vydělat, je obtížné. Přesto však existují možnosti, jak zhodnotit své úspory, aby neztrácely na své hodnotě. Řešením jsou dluhopisy. 

Zapomeňte na spořicí účet, investujte

Peníze uložené na spořicím účtu už dávno nepředstavují žádnou jistotu, spíše naopak. Vzhledem k vysoké inflaci ztrácí na své hodnotě. Kam tedy s ušetřenými penězi, aby vydělávaly? Jednou z efektivních možností jsou dluhopisy. Tento typ cenných papírů je odborníky v poměru jistoty a zisku považován za nejbezpečnější. 

Dluhopisy jsou bezpečné – třeba ty s Uniprospe

Dluhopisy se staly v podnikatelské sféře velmi oblíbenými. Řada firem si namísto půjčky od bank půjčuje od investorů. Proč tomu tak je? Odpověď je jednoduchá – získat peníze od banky bývá poměrně složitý a zdlouhavý proces. Dluhopisy jsou tak podstatně snazším řešením. Například společnost Uniprospe je emitentem, který používá dluhopisy k tomu, aby využil získané finanční prostředky na dokončení a zprovoznění linky na likvidaci ojetých pneumatik. Každému investorovi za zapůjčení financí nabízí velmi dobré podmínky – dopředu je jasná výše ročního zhodnocení i termín, ke kterému bude investovaná částka vrácena. 

Téměř 10 % navíc u investice s Uniprospe.eu 

Investice s Uniprospe.eu se investorům skutečně vyplatí. Dluhopisy této společnosti jsou totiž úročeny pevnou sazbou 9,5 % p.a. a splatné již k 31. 12. 2023, takže již během pár měsíců zúročíte své úspory a následně je můžete opět investovat.

Chcete-li tedy „oživit“ své úspory a nenechat je jen tak ležet ladem, rozhodně prozkoumejte možnosti investování do dluhopisů. Ať už se rozhodnete pro Uniprospe, nebo jakoukoliv jinou společnost, máte šanci získat velmi příjemné zhodnocení.