Velká stavební firma má nového ředitele

Přidat na Seznam.cz

Novým generálním ředitelem stavební společnosti RD Rýmařov se k 1. říjnu 2021 stal Přemysl Kotouček, který doposud vedl sklárnu RÜCKL CRYSTAL. V nové roli se zaměří především na modernizaci a rozšíření nabídky domů, navýšení výrobních kapacit a digitalizaci výroby.  

Přemysl Kotouček působí více než 20 let ve významných manažerských pozicích. Má bohaté zkušenosti z oblasti stavebnictví, energetiky a vývoje a implementace nových technologií. Do RD Rýmařov přichází z nižborské sklárny RÜCKL CRYSTAL a.s., kde od roku 2019 působil jako generální ředitel. Věnoval se zde zejména optimalizaci výroby a strategickému plánování. Dříve působil ve firmách, jako je FlowMont, AMMASSO STELLARE, BOR Biotechnology, ČKD Energy a dalších. 

„V RD Rýmařov nacházím synergii svých zkušeností z oblasti stavebnictví a trvale udržitelného rozvoje. Miluji pokrok, dobrý design a moderní technologie i životní styl. Mým cílem je modernizovat naše domy tak, aby byly i nadále řemeslně kvalitní a díky inovacím přicházejícím s 21. stoletím poskytovaly zdravé, komfortní a zároveň i šetrné bydlení. RD Rýmařov čeká výrazný růst, ve kterém bude hrát klíčovou roli digitalizace a uvedení nových stavebních technologií, které vyvíjíme. Právě v tom vidím budoucnost rezidenční výstavby v Evropě, a RD Rýmařov v ní bude mít pevné místo,“ říká Přemysl Kotouček.  

Přemysl Kotouček vystudoval Fakultu elektrotechniky a informatiky na Vysokém technickém učení v Brně. Miluje lyžování, potápění a adrenalinové sporty. Je velmi kosmopolitně založený a rád objevuje krásy jiných kultur a etnik.

Zdroj: redakčně upravená tisková zpráva RD Rýmařov