Oktagon chce expandovat do Německa, řekl Vémola. „Jsem u něčeho velkého,“ věří

Přidat na Seznam.cz

Sport je byznys. Své o tom ví také Karlos Vémola, náš nejznámější a možná také nejúspěšnější zápasník, který se jako první účastnil světoznámé soutěže organizace UFC.

Bojové sporty, potažmo MMA, se na českém trhu těší nesmírné popularitě. Karlos Vémola je známý také díky své spolupráci s českou organizací Oktagon MMA, což je největší Česko-Slovenská organizace, která pořádá turnaje bojových sportů v Česku. Zakladatelé a zároveň majitelé jsou Pavol Neruda a Ondřej Novotný, níže na snímku.

Vémola se prořekl

Playmate Denisa Gudelj, která zpovídá slavné české sportovce a sportovkyně, si do pořadu Denisa za kormidlem pozvala Karlose Vémolu, který uvedl, že se Oktagon MMA hodlá rozrůst dále do Německa a řeč už je údajně i o Velké Británii.

„Chceme prorazit s Oktagon MMA také do Německa, mluví se už i o Velké Británii,“ uvedl Vémola, který však nemá podle oficiálních informací majetkový podíl v tomto subjektu.

Připomeňme, že ve Velké Británii započala Karlosova kariéra, kde poprvé zápasil za peníze. Zde si přišel nejenom na velký balík peněz, ale delší dobu v Británii také pobýval.

Karlos Vemóla v rozhovoru dále zmínil, že největší MMA organizací v Evropě mají Poláci a dodal, že Češi nejsou rozhodně horší. Proto věří, že Oktagon MMA bude úspěšně expandovat i do zahraničí.

Zdroj: pořad Denisa za kormidlem