Na investora Krúpu se zaměřila zločinecká skupina, tvrdí finančník

Přidat na Seznam.cz

„Organizovaná zločinecká skupina v okolí Rastislava Veliče se mě snaží zastrašit tlakem na členy mé rodiny.“ uvedl finančník Pavol Krúpa, který čelí dlouhodobému sporu s bývalými partnery. Investor Krúpa jako první upozornil na vyvádění majetků ze skupina Arca Capital.

„Před nějakou dobou někdo schválně zapálil auto mého synovce. Auto hořelo před oknem, kde jeho žena kojila porod své dcery a hrozilo, že exploduje. Dnes na mě podal falešný dokument a účet s mým falešným insolvenčním návrhem insolvence. Takové praktiky jsem nezažil ani když jsem byl ve sporu s Frantou Mrázkem nebo Petrem Sisákem,“ okomentoval Krúpa.

Krúpa se též vyjádřil k falešnému a šikanóznímu insolvenčnímu návrhu, je vidět, že mezi bývalými partnery to skutečně vře.

„Návrh na insolvenci mé osoby. Považuji to za snahu zločinecké organizované skupiny o velikosti majora, který se snaží zakládat mé falešné podpisy na bankovkách avenue a dalších seznamech. Získat neopravený prospěch a ublížit své osobě. Pan Zezulka vědomě páchá kriminalitu a maření spravedlnosti, když předkládá soudu zjevně falešné důkazy a podepisuje další popravené veritory. Již jsem v této věci podal trestní oznámení a na základě tohoto ve firmě Arca zasáhla NAKA. Od pana Zezulka budu tvrdit způsobenou škodu a podám další trestní oznámení jemu a organizované skupině kolem Veliča.“

Ze strany Pavola Krúpy se jedná o silná slova, v případě neprokázání tvrzení by mohli bývalý partneři nárokovat omluvu u soudu za poškození pověsti. Avšak zdá se, že se rozjela mezi bývalými partnery nebezpečná hra, a snad svá tvrzení finančník Pavol Krúpa prokáže.