Je umělá inteligence nový fenomén, nebo jen nafouknutá bublina? 

Přidat na Seznam.cz

Pokud se alespoň trochu pohybujete ve světě internetu, zajisté jste nemohli přehlédnout desítky a desítky zpráv, které se týkají takzvané umělé inteligence. Ta postupem let proniká do téměř všech oborů lidské činnosti, přičemž se vlastně ani není čemu divit. Její komplexní funkce totiž dokážou pomoci s celou řadou palčivých problémů. Co dokáže? 

Úspora peněz i času 

Typickým příkladem jedince, který používá umělou inteligenci, je majitel nového e-shopu. Ten se rozhodl, že bude prodávat například kvalitní nábytek z masivního dřeva. Ještě před zahájením obchodování však musí vymyslet přehledné webovky, jež budou lákat potenciální zákazníky. 

Přesně proto nesmí zapomenout na lákavé popisky jednotlivých položek, stejně jako spoustu dalších informací v podobě textace stránek e-shopu. Nedílnou součástí úspěchu je i elegantní grafika, stejně jako fotografie veškerého zboží. Sečteno a podtrženo – bavíme se o spolupráci s několika profesionály a investicích v hodnotách desítek tisíc. Nebo ne? 

Jde to i jinak 

Zde přichází na scénu umělá inteligence obrázky v podobě známé aplikace Deeply. Jedná se o velmi účinný nástroj, s jehož pomocí hravě dokážete vygenerovat naprosto cokoliv. Potřebujete obrázek ženy, která sedí u vodopádu a medituje? Fotografii vlaku přijíždějícího do stanice? Futuristické město? Místnost plnou krásného nábytku? Stačí jen několik málo kliknutí a máte vše k dispozici. 

Pohled na vlastní oči vydá za tisíce vět. Přece jen se bavíme o grafice, jež se nedá popsat slovy. Proto se nezapomeňte podívat na internetové stránky pod vloženým odkazem a ihned získáte tolik důležitou inspiraci. Nic nemusíte platit předem, jelikož na prvních pět dní máte demoverzi zcela zdarma. Budete překvapeni, jak rychlé a snadné to je.