Tato tři jména vždycky nosí zlé ženy. Popřemýšlejte, koho znáte, a dáte nám za pravdu
Každé jméno je spojeno s historickým, kulturním, sociálním a rodinným významem či kontextem. Nositelé některých jmen prý kupříkladu přitahují radost, nebo jsou dokonce ztělesněním míru, dobra, empatie či lásky.
Existují však i taková jména, která s sebou nosí špatnou pověst. Jejich nositelé mohou disponovat sklony k neokázalému či dokonce agresivnímu a zákeřnému chování, což může lidi v jejich okolí odpuzovat. Je samozřejmě naprostou pravdou, že povahu nelze určit podle toho, jak se kdo jmenuje. Dle názoru některých věštkyň je však do jisté míry možné predikovat, že z lidí, kteří po narození obdrželi určité jméno, mohou vyrůst zlomyslní jedinci. Která tři jména jsou prý typická tím, že je nosí ženy se špatnou povahou?
Drahomíra
Tradiční české ženské jméno Drahomíra, které se může pyšnit starými slovanskými kořeny, disponuje šlechetným významem. Znamená „mírumilovná“ či „ta, které je drahý mír“. V dnešní době již po světě nechodí příliš mnoho žen, kterým bylo toto jméno po narození darováno. Ty, které se však takto jmenují, jsou podle názoru celé řady lidí velmi chladné.
Nositelky tohoto jména jsou prý nesmírně sebestředné a takřka vše, co dělají, činí ryze pro svůj vlastní prospěch. Na dobru ostatních jim nijak zvláště nezáleží a pokud potřebují někoho ranit, aby dosáhly svého, s chladným výrazem ve tváři jsou schopné to udělat.
Důvod, proč je toto jméno spojeno se zlými úmysly a sobeckostí, je zřejmý. Může za to takzvaná Drahomíra ze Stodor, která v učebnicích dějepisu často figuruje rovněž jako kněžna Drahomíra. Ta byla manželkou českého knížete Vratislava a matkou Boleslava I., který si vysloužil nechvalně proslulé přízvisko Ukrutný. Dle některých zdrojů byla rovněž matkou sv. Václava (žádné relevantní a spolehlivé historické prameny to však na 100 procent nepotvrzují), kterého zavraždil právě Boleslav I. – zejména z toho důvodu, aby se stal českým knížetem.

Ani Drahomíra nebyla zrovna ženou s dobrým srdcem, která by ctila rodinu a dodržovala morální zásady, respektive desatero. V pověstech se totiž o této kněžně hovoří jako o zaryté pohance, která vyznávala víru jenom „z nutnosti“. Některé staré pověsti dokonce praví, že byla zapřisáhlou odpůrkyní křesťanství, kvůli čemuž měla dokonce nechat zavraždit svou tchyni, kterou nebyl nikdo jiný než sv. Ludmila. Z jiných pramenů vyplývá, že sv. Ludmilu nechala zavraždit z politických důvodů či z toho důvodu, že toužila po plné moci (o tu se totiž musela se sv. Ludmilou dělit). Ať už to bylo jakkoliv, je velmi pravděpodobné, že kněžna Drahomíra byla velmi zákeřná a neštítila se takřka ničeho.
Další podoby tohoto jména: Draha, Drahuška, Drahuše, Drahomírka nebo i Mirka
Magdaléna
Svaté prý rozhodně nejsou i některé ženy, jimž bylo dáno jméno Magdaléna. To má hebrejský původ a znamená „žena z Magdaly„, přičemž Magdala bylo starověké město ležící v Izraeli. Někdy se taktéž překládá jako „žena z věže“, protože zmíněné město se rovněž překládá právě jako věž.
Zatímco někteří si toto jméno spojují s ochranitelskými pudy, jiní spíše s tajemstvím, intrikami a nebezpečnou svůdností. Nositelky tohoto jména údajně dokáží udělat takřka cokoliv, aby dosáhly svého.
Další podoby tohoto jména: Magda, Majda, Magdalenka, Majdalenka, Mája, Madla, Madlenka, Magdička
Růžena
I na Růženy byste si prý měli dát zvýšený pozor. Toto jméno je latinského původu a je příbuzné slovu Rose, které se překládá jako růže.
Nositelky tohoto jména prý vypadají sladce a snadno si získávají pozornost lidí, nicméně po čase možná zjistíte, že pod krásným vnějškem se skrývají ošklivé trny, o které se můžete snadno poranit.
Další podoby tohoto jména: Růža, Růženka, Růžička, Růžinka

Upozornění redakce: Články jako je tento slouží čistě k zábavním účelům. Na základě jména samozřejmě není možné určit, zda má někdo dobré či špatné srdce.
Zdroje: dotyk.cz, wikipedia.org, parents.com