Zbavte se svého vozu a získejte hotovost na ruku

Přidat na Seznam.cz

Máte doma vůz, který už nepoužíváte, protože jste si koupili nový, případně protože už je ve špatném stavu a teď přemýšlíte, co s ním udělat? Nenechávejte ho už déle stát a ztrácet na hodnotě, vyřešte výkup ještě dnes a získejte peníze na ruku.

Kam prodat nepoužívaný vůz? Pojďme si rozebrat možnosti.

Prodej vozu na internetovém bazaru

Většinu lidí napadne dát inzerát někam na online bazar. Tohle řešení vám ale zabere mnoho času. Nejdříve budete muset vytvořit inzerát, pak si vyhradit spoustu času na odpovídání zájemcům a schůzky s nimi. Na závěr se vás nejspíš ještě budou snažit přemluvit ke slevě, takže ve finále prodáte za méně, než jste chtěli. V nejhorším případě se mohou ozvat ještě po měsíci a požadovat slevu za nějakou vadu, kterou jste neuvedli. Přitom už nikdo nedokáže, zda si vadu nezpůsobili sami. Tudy tedy cesta nevede.

Nabídnutí auta do autobazaru

Jednodušší je zajít do autobazaru a nabídnout auto tam. Určitě vás to bude stát méně času, jenže s největší pravděpodobností dostanete podstatně méně peněz. Podstatou autobazaru totiž je nakoupit co nejlevněji a prodat co nejdráž. Navíc je dost možné, že zrovna vaše vozidlo ani nebudou chtít. Pokud vyhodnotí, že by se jim jen těžko prodávalo, prostě ho odmítnou. Se starými auty v horším stavu tedy nemáte moc dobré vyhlídky na prodej.

Výkup aut za hotové

Pak je tady ještě možnost, o níž moc lidí neví, a to výkup aut za hotové. Online vyplníte formulář, v němž uvedete všechny podstatné informace o vašem vozu. Zástupci společnosti se vám ozvou s cenovou nabídkou. Bude-li se vám líbit, dohodnete si datum a čas, kdy k vám pro vůz přijedou. Na místě si ho prohlédnou, aby ověřili technický stav, případně mírně upraví cenu. Podepíšete smlouvu, peníze dostanete v hotovosti na ruku a tím je celá záležitost uzavřena. Jednoduché, rychlé a flexibilní. Dojedou za vámi po celé ČR. Více informací najdete na Zahotove.cz.