Vzniká největší marketplace na českém internetu

Přidat na Seznam.cz

Víte, že v České republice je přes 50 000 eshopů? Takže pokud jste si doposud říkali, že vás už nebaví se proklikávat desítkami těch, na kterých nakupujete, tak teď nejspíš s podivem přemýšlíte, co vše vám ještě uniká. Ale internet je místem neomezených možností. A tak nově vzniká místo, obří Marketplace, kde zvládnete najít na jednom místě mnohem více než doposud. A to bez námahy, bez zbytečných newsletterů ze stovek různých eshopů, bazarů a slevových serverů. Marketplace MARTEUM vám to totiž nabídne jako „all in one“.

Marketplace MARTEUM.cz spouští projekt se zajímavým posláním. Chce zjednodušit a zrychlit naše nakupování na internetu, a taktéž nám umožnit nakupování se všemi výhodami. Na jednom místě najdeme kvalitní produkty, originální výrobky, zejména ty od českých umělců, taktéž služby, zážitky, a dokonce i bazar. Nebudou chybět ani dárkové poukazy. Každá tato kategorii bude mít svoji identifikační barvu, takže když pak hledáte, víte, jestli jde třeba o nový, nebo již použitý výrobek. Barva vám přesně napoví.

Nový marketplace chce propojit podnikatele a zákazníky

Když jste jako podnikatelé zatím online prodejem nepolíbení, nic se neděje. Přímo MARTEUM vám umožní si vytvořit jednoduché vlastní webové mikrostránky a začít ihned prodávat. Chcete prodat třeba šperky, které vyrábíte, ale vlastní eshop se vám nevyplatí? Prodejte je na MARTEUM.cz – na vlastním mikro eshopu, který si zde zdarma vytvoříte. A jestliže už eshop máte, jednoduše se pomocí API rozhraní s marketplace propojte.

Chystají se další vychytávky

MARTEUM.cz se však průběžně rozvíjí a chystá více. Brzy vám umožní porovnání položek, recenze obchodů i zážitků, pro firmy přijde s reklamními balíčky a zajímavou myšlenkou je též multikošík. Co ale funguje již nyní, je donátorství. MARTEUM věnuje každý měsíc 1 % provize za zprostředkování na dobročinné účely. Každý měsíc tak přispějete na něco smysluplného. Ať již to budou děti, senioři, onkologičtí pacienti, nebo opuštěná zvířata.