Vyklízení bytu nemusí být noční můrou

Přidat na Seznam.cz

Chystáte se zanedlouho stěhovat do nového bytu a už nyní máte strach z vyklízení toho současného? Pak vězte, že se vše dá zařídit poměrně snadno. Stačí si na pomoc přizvat profesionály, kteří se vyklízením nemovitostí zabývají a dokážou vše zařídit rychle a precizně.

Kdy se uplatní specializovaná pomoc při vyklízení?

Vyklizení bytu se často děje nejen tehdy, když se někdo stěhuje z jedné nemovitosti do druhé. Další typickou situací je ta, když vám jako majitelům bytové jednotky odejde stávající nájemce a zanechá po sobě nepořádek. Taktéž se bohužel úklid musí řešit třeba tehdy, umře-li v daném bytě nájemník a je třeba se zbavit všech věcí, které by pro příští zájemce mohly být na obtíž.

Prodafi – odborníci na stěhování a odvoz spotřebičů v Praze

V hlavním městě si na tyto úkony lze pozvat renomovanou společnost Prodafi – vyklízení bytů Praha. Tato společnost vám pomůže s vystěhováním nábytku, zajistí rovněž odvoz spotřebičů v Praze, provede i případné další související činnosti. Kontaktovat ji lze přes poptávkový formulář na jejím webu, kde najdete také telefonní číslo. Na základě úvodní komunikace vám firma provede nezávaznou cenovou kalkulaci, díky níž zjistíte, zda se vám profesionální vyklizení bytu vyplatí, nebo raději dáte přednost vlastním schopnostem. Je ale třeba mít na paměti, že vyklizení bytu může být dosti časově náročnou a namáhavou záležitostí. Ne každý může věnovat celé hodiny, ba dokonce desítky hodin tomu, aby provedl kompletní vystěhování nábytku a dalších předmětů, případně udělal další úpravy.

Spolupráce ke spokojenosti obou stran

Teprve tehdy, když s cenovou nabídkou budete souhlasit, dojde k přípravě a podpisu smlouvy. Zároveň si sjednáte konkrétní termín akce. Firma Prodafi se v tomto směru snaží svým zákazníkům vyjít co nejvíce vstříc.