Virtuální kancelář – pár slov o tom, jak mít kancelář bez kanceláře

Přidat na Seznam.cz

Virtuální kancelář začíná být i u nás velmi oblíbenou službou. Sídlo OSVČ Praha stále častěji využívají nezávislí pracovníci, osoby samostatně výdělečně činné a malé společnosti, které chtějí zvýšit svoji prestiž a zlepšit své fungování.

Virtuální kancelář není jen příležitostí ke zřízení sídla firmy ve velkém obchodním centru, ale také řadou doplňkových služeb, na jejichž základě mohou podnikatelé využívat:

  • vyřizování korespondence – její příjem a zasílání přímo adresátovi, který se fyzicky nenachází v kanceláři
  • přístup do konferenčních místností umožňujících malé obchodní schůzky v moderní a pohodlné kanceláři
  • prostor pro archivaci dokumentů a výtisků

Protože virtuální kancelář je služba, kterou často poskytují dobré účetní kanceláře, jsou v rámci nabídky často k dispozici také specializované konzultační a účetní služby.

Kdo si může pronajmout virtuální kancelář v Praze a čím se dá ušetřit?

Formálně neexistují žádná omezení, pokud jde o formu podniku, který může využívat výhody virtuální kanceláře – může to být jak živnostník, tak společnost s ručením omezeným. Přesto se jedná o službu virtuální sídlo OSVČ Praha určenou především podnikatelům, kteří si z různých důvodů chtějí snížit náklady spojené s vlastním provozováním kanceláře  – náklady, jako je nájem, služby, nákup a údržba kancelářského vybavení, spotřební materiál, náklady na úklid kanceláře, náklady spojené se zaměstnáváním zaměstnanců – v závislosti na zvolené možnosti je možné omezit náklady na zaměstnávání zaměstnance sekretářky, zaměstnance účetního oddělení a osoby zajišťující lidské zdroje a mzdy.

Pohodlné umístění, prestižní adresa – to vše vám poskytne virtuální kancelář.

Pokud tedy hledáte místo pro setkání s obchodními partnery, podporu při vedení sekretariátu a profesionální účetní poradenství – neváhejte a důvěřujte odborníkům.Využijte příležitosti a vyberte si nekonvenční řešení, které zlepší vaši každodenní práci a umožní vám oslovit širší skupinu zákazníků.