Víme, jak zvládnete nejlépe připravit potřebné etikety

Přidat na Seznam.cz

Označení zboží znamená nejenom splnění zákonných povinností, ale také prostor pro vytvoření vizuálně zajímavých etiket, na kterých bude všechno potřebné. A co k tomu budete potřebovat? Především správný software a kvalitní tiskárnu, se kterou štítky připravíte.

Program na etikety

Jedním ze základních předpokladů pro přesné a přehledné označení zboží, krabic a všeho dalšího je software, kde si můžete etikety připravit. Takový program na etikety přitom může nabízet mnoho možností, jak si nastavit jednotlivé parametry, ale třeba i upravit vzhled výsledné etikety. Oblíbenou variantou je BarTender software, kde najdete všechno potřebné. Ve variantě Seagull BarTender se jedná o licenci pro jednu tiskárnu, ale je možné pořídit i výhodné balíčky, když potřebujete obsluhovat několik různých zařízení najednou.

Správná tiskárna etiket

Samotný software však v zásadě nestačí, protože potřebujete něco, kde si potřebné etikety vytisknete. K tomuto účelu slouží tiskárny etiket. Ty mohou být stolní, ale i větší průmyslové. Konkrétní výběr záleží na tom, jaký sortiment prodáváte a jak potřebujete etikety připravovat. Základní malé varianty tiskáren dokážou vyřešit potřebný tisk etiket a jejich pořizovací cena není nijak vysoká. Záleží však na tom, jaké rozměry etiket potřebujete, jakou konektivitu od přístroje vyžadujete a jak hodně bude přístroj zatěžován.

Program na tisk etiket k vyzkoušení zdarma

A že si neumíte představit, jak takový program na etikety vlastně vypadá a co všechno může umět? S tím vám pomůže vyzkoušení zdarma. Stačí se podívat na program na etikety ke stažení zdarma a během třiceti dnů ve zkušební verzi zjistíte všechno důležité o samotném fungování a ovládání softwaru. Díky tomu se dokážete lépe rozhodnout, jestli má jeho pořízení smysl, nebo vám uvedené funkce nevyhovují.