Víme, jak vyřešit doučování nebo přípravu na přijímačky

Přidat na Seznam.cz

Zvládnout náročnou látku ve škole často není jednoduché a jedno vysvětlení ze školní lavice prostě nestačí. A přesně pro tyhle případy existuje doučování. To může pomoci se zlepšením prospěchu, při hrozbě propadnutí, ale například i jako příprava na přijímačky. Podívejte se, jak takové doučování funguje a z jakých variant máte na výběr.

Doučování doma, v prostorách firmy nebo online

Pokud se rozhodnete domluvit doučování pro dítě, je důležité zjistit si, kde budou jednotlivé lekce probíhat. Mnohdy nemáte příliš na výběr, takže je potřeba se přizpůsobit tomu, co daný doučovatel nabízí. Kvalitní doučování Dohlavy v Praze vám dává na výběr. A to konkrétně hned ze tří různých možností. Buď se může doučování odehrávat u vás doma, nebo v prostorách firmy. Třetí variantou je přitom online výuka.

Online studium kdykoliv

Pro doplnění učiva je možné využít také připravenou online školu. Ta obsahuje přehledně zpracované lekce napříč učivem podle osnov základních škol. Výhodou této varianty je fakt, že si dítě může studovat naprosto kdykoliv a bez omezení. Potěší i cenová výhodnost, kdy přístup do online školy stojí tolik jako tři lekce doučování.

Nepodceňte přípravu na přijímačky

Doučování je na místě především ve chvíli, kdy jde do tuhého. Takovým velkým milníkem jsou například přijímačky na střední školu. Zde je potřeba zvládnout nejenom učivo, ale také si vyzkoušet konkrétní typ testu. V rámci přípravy na přijímačky podle koncepce Cermatu si dítě přímo prohlédne, jak může takové zadání vypadat, či na co si dát pozor při vyplňování správných odpovědí. Přípravu je opět možné vyřešit prezenční formou v Praze, nebo jako online přípravný kurz. K tomu navíc může dítě absolvovat přijímačky nanečisto. Snadno se tak odhalí případné nedostatky ve výuce.