Svatba u moře není nedosažitelným snem

Přidat na Seznam.cz

Jak by měl vypadat váš svatební den? Představujete si ho v kostele? Se svatební hostinou na hezkém statku? Toužíte si říct své ANO na zámku, nebo snad u moře s křišťálově čistým mořem? Dnes se dá zařídit prakticky všechno. Lidé jsou čím dál vynalézavější a také náročnější. S klasickou svatbou se už jen tak někdo nespokojí.

Nebojte se popustit uzdu fantazii, protože zdánlivě pompézní svatba nemusí být až tak náročná. Jestli je například vaší představou romantická svatba na pláži s křišťálově čistým mořem, není třeba jezdit na Bali či Havaj. Na vás čeká evropská svatba – v Chorvatsku!

Proč je Chorvatsko skvělou svatební destinací?

Když se řekne svatba u moře, Chorvatsko vás pravděpodobně nenapadne. Přitom je to taková škoda. Velkou výhodou je, že se sem poměrně snadno dostanete. Pravděpodobně si sem nebudete zvát sto lidí, avšak svědky či pár blízkých možná pozvete. A ti se sem dopraví pohodlně i autem, nemusíte tedy řešit letenky dlouho dopředu, aby byly levné atd.

Chorvatsko je pro Čechy cenově dostupné, o tom se snad nemusíme dohadovat. Nemějte ale strach. Jestli toužíte po opravdovém luxusu, také ho můžete dostat. V Chorvatsku se nachází i velmi drahé resorty. Kromě toho vám tahle země nabídne vše, po čem můžete pro svatební den toužit – krásnou přírodu, historické památky i hory.

Jak svatbu v Chorvatsku zařídit?

Při zařizování svatby v Česku víte, jak věci chodí, na koho se obrátit a o co vlastně žádat. V zahraničí je situace jiná, proto je lepší vše nechat na odbornících. Ne těch chorvatských, s těmi by se vám špatně domlouvalo. Domluvte se s Janou a Ivou, které mají agenturu Absolute day a Chorvatsko svatba je jejich doménou. Na místě, přímo v Chorvatsku, mají řadu dobrých přátel a s organizací akcí zkušenosti. Kromě toho vám rovnou představí pár nápadů na pěkná místa, kde by svatba stála za to.