Svařování CO2 svěřte do rukou profesionálů

Přidat na Seznam.cz

Svařování metodou MIG v ochranné atmosféře a s pevnou drátovou elektrodou vytváří čistý svár, přičemž není nutné neustále přerušovat svařování a vyměňovat elektrodu. Svařování je tedy efektivnější, což jde ruku v ruce s vyšší produktivitou a nižšími nároky na čištění. V následujících řádcích vám o svařování prozradíme nejen více informací, ale také vám představíme profesionála, na něhož se můžete obrátit.

Hlavním účelem ochranného plynu je zabránit vystavení roztavené svarové lázně působení kyslíku, dusíku a vodíků obsažených ve vzdušné atmosféře. Reakce těchto prvků se svarovou lázní totiž může způsobit řadu problémů, včetně pórovitosti a nadměrného rozstřiku. Pro úspěšné svařování CO2 je důležitý výběr spotřebního materiálu.

Výhody a nevýhody svařování CO2

Svařování v ochranné atmosféře má spoustu přednosti, ale najdou se i nějaké nedostatky, které by se mohly této metodě vytknout. Výhodami jsou menší nároky na zručnost svářeče, protože tento způsob není tak náročný. Svařování je navíc rychlé a naprosto efektivní. Po svařování zůstávají minimální deformace.

I svařování CO2 má určité nevýhody, například potřebujete mít přístup k ochrannému plynu, takže je nezbytné sehnat tlakovou lahev s CO2. Svařovací stroje jsou dražší a jsou náročnější na údržbu.

Kdo nabízí svařování CO2?

Pokud hledáte společnost, která se zaměřuje na svařování i další činnosti ve strojírenství, obraťte se na KT MeetSteel. Jedná se o strojírenskou obchodní společnost s vlastním výrobním zázemím. Uvedenou firmu najdete, i když hledáte hutní materiál Valašské Meziříčí. V portfoliu služeb najdete pálení, řezání, dělení, tvarové zpracování, svařování, obrábění, povrchovou úpravu i komplexní strojírenskou výrobu.

KT MetSteel se stane vaší pravou rukou ve strojírenství, ať už požadujete mobilní servis, nebo urgentní strojírenskou výrobu.