Soukromé i podnikatelské úvěry na nemovitost mnohdy vytrhnou trn z paty

Přidat na Seznam.cz

Nepochodit v bance při žádosti o úvěr je dnes docela běžné. Zachraňují to seriózní nebankovní půjčky.

Někdo si říká, že by do nebankovní půjčky nikdy nešel, ale jsou pak v životě situace, kdy jsme za ně vděční. Seriózní úvěry z nebankovní sféry nás dovedou finančně ozdravit, vytrhnou nám trn z paty a opět nás dostanou do standardního stavu, kdy jsme zajímavými i pro bankovní sektor. Přesně takto svým klientům pomáhá i společnost Nebankovní Finance.

Je dobré najít partnera, který je schopen pochopit, že v soukromém i podnikatelském životě se mohou objevit skutečnosti, které nás postaví do nevýhodných situací, či dokonce způsobí, že máme problém splácet své závazky. Pro proaktivní a čestně jednající klienty umí ve firmě vždy najít východisko. Nebankovní sektor už dávno není nepřehledný a rizikový. Stát jej více hlídá, a tak jej již není zapotřebí pokládat za hrozbu, ale za východisko z našich finančních problémů. Proč jsou však tyto úvěry dražší než bankovní? Je to logické. Nebankovní instituce si musí kompenzovat riziko, do kterého jdou. Avšak na rozdíl od banky obvykle nejste odmítnuti ani jako méně bonitní či rizikový klient.

Kde vám půjčí třeba i na vyplacení exekucí?

Firma Nebankovní Finance vám se zástavou a s úrokem od 4,9 % půjčí až na 30 let finance do výše 10 milionů korun. Záleží jen na vás, jestli si takto půjčíte na nové bydlení, nebo na úhradu svých exekucí. Půjčky ručení nemovitostí jsou řešením, jak se dostat ze svých finančních problémů a vrátit život opět do normálních kolejí. K ručení lze použít jak nemovitý majetek klienta, tak třetí osoby. Právě ručení nemovitostí je cestou k velice dobrému úroku, který tato půjčka od Nebankovní Finance nabízí.

Řešení i pro podnikatele

Trápí vás nedostatek financí v podnikání? Ať již je potřebujete na rozjezd podnikání či na modernizaci, máte si u Nebankovní Finance možnost půjčit až 50 milionů na 30 let. Firma nabízí podnikatelské úvěry na nemovitost a snaží se pomáhat zejména začínajícím podnikatelům. Úvěry jsou určeny především na rozjezd podnikatelských aktivit. Přesto však nemusíte dokládat podnikatelský záměr, ani dokladovat, na co byl použit.