Smarty.cz slaví desáté narozeniny a otevírá druhou prodejnu v Praze

Přidat na Seznam.cz

· K desátým narozeninám si Smarty.cz nadělil novou prodejnu v pražském OC Arkády

· Budování sítě kamenných prodejen je součástí expanze skupiny Smarty BRANDS. po loňské akvizici JRC

· Do roku 2024 vyroste ve spojení značek Smarty.cz a JRC v Česku a na Slovensku zhruba 50 prodejen

V pátek 3. června otevřelo Smarty v pořadí druhou prodejnu. Po OC Europark v pražských Štěrboholech mohou sortiment chytré elektroniky a gamingu zákazníci najít i v pražském OC Arkády. „Plnohodnotný gaming a chytrá elektronika – to je kombinace, která u nás doposud neexistovala. V nových prodejných najdou lidé na jednom místě to nejlepší ze Smarty.cz i oblíbenou značku JRC s širokou a zavedenou nabídkou pro gaming,“ popisuje synergii značek Petr Syrůček, zakladatel a majitel Smarty Brands.

Prodejna v OC Arkády se otevřela den před desátými narozeninami Smarty.cz. „Dá se říct, že jsme si novou prodejnu nadělili k narozeninám. Je to pro nás symbolické – deset let jsme fungovali téměř výhradně v online prostředí, od letošního roku se zaměřujeme na omnichannel a budujeme síť kamenných prodejen. Chceme být zákazníkovi co nejblíž a nabídnout mu služby, které by v čistě onlinovém prostředí nabídnout nešly, nebo by jejich využití bylo zbytečně složité,“ doplňuje Petr Syrůček.

Ke svým desátým narozeninám nabízí Smarty.cz slevu 10 % na vše. Ta poběží od pátku do neděle jak v první otevřené prodejně v OC Europark v pražských Štěrboholech, tak i v nové prodejně v OC Arkády.

V nových prodejnách si můžou zákazníci vybrat a vyzkoušet ty nejnovější hry na PC i konzole, otestovat virtuální realitu, koupit si nový herní merch nebo se s vyškoleným prodejcem poradit, jak co nejlépe na míru sestavit vlastní počítač. Vedle toho si budou moct vyzkoušet nové mobilní telefony nebo se třeba poradit o tom, jak si zařídit chytrou domácnost. Výkup a prodej použitých zařízení, renovace herních nosičů a mnoho dalších unikátních služeb je u Smarty již samozřejmostí.

Na designu nových prodejen spolupracovala skupina Smarty Brands. s Bakof Group. Obchody jsou vizuálně rozdělené na dvě části černou a bílou barvou. Černá část je věnována gamingu od JRC, bílá patří Smarty.cz. Základem je moderní, na první pohled jednoduchý, ale sofistikovaný a graficky čistý design.

Do podzimu chce Smarty.cz otevřít například ještě další prodejny v Praze, dále pak v Olomouci, Hradci Králové nebo v Teplicích. Ke konci roku by mělo fungovat již 10 prodejen po celém Česku. Na slavnostních akcích při otevírání prodejen spolupracuje Smarty.cz se společností Eventsupport.