Skvělé vibrátory pro dokonalý sexuální život

Přidat na Seznam.cz

A nejen ty. Erotické hračky rozhodně nejsou pouze pro single lidi. I ty pomůcky zdánlivě k tomu určené. Že si musíte užít s vibrátorem jen sami? Kdepak, dejte ho partnerovi do ruky a ukažte mu, co vám dělá dobře. 

Vibrační vajíčka – intimní pomocník k orgasmu

Sexuální hračky mohou zpestřit vztah, dodat mu jiskru, sblížit partnery a najít nové dimenze rozkoší. A to platí i tehdy, když máte trochu divočejší představy. Není na tom nic špatného. Proč si neužít právě s vibrátorem? Sexuální potřeby má skoro každý z nás, a když se nám nedostává uspokojení, můžeme si ho zařídit, kdy chceme a jak chceme. Nejsnazší cestou jsou vibrátory. Různých tvarů, rozměrů, materiálů i funkcí, takže vás dokážou stimulovat lépe než muž. Což neznamená, že ho nemůžete k intimní hře přizvat. Naopak! Jen ať vidí a učí se, co vám dělá dobře. Poznejte ovšem i další pomůcky, které jsou vychytané. Co takhle vibrační vajíčka? S nimi lze stimulovat citlivé zóny těla, jsou ideální pro erotické masáže, mají i dálková ovládání, jde o skladnou pomůcku, která umí být diskrétní, proto si je lze brát i na cesty. Jde o pomůcku, která se primárně vsune do vagíny, kde vrní jemnými až silnými vibracemi, různě se střídají i tenze. 

Vakuová pumpa udělá mužům hodně dobře

Vibrátory a vajíčka jsou spíš pro ženy, i když fantaziím se meze nekladou. Pánové mají ovšem také spoustu vrnících možností, jednou z nich je vibrační kroužek, který se nasadí na penis a rovněž dráždí svými tenzemi. Skvělá je i vakuová pumpa, která poskytne úžasný požitek díky podtlaku. Stačí do ní vsunout penis, který se prokrví a zvětší. Ideální je v případě, kdy muž nechce použít povzbuzující pilulku, ačkoli zrovna má problémy s erekcí. Vakuová pumpa může ovšem sloužit i ženám, zvětší a prokrví klitoris i ňadra, takže budou senzitivnější a vy si víc užijete milostné hrátky. Mnohem více hraček pro dospělé najdete na webu Vibratory-oline.cz. Na své si zde přijdou pánové, dámy, heterosexuální i homosexuální páry. Kvalitní zboží je zde za neuvěřitelně přívětivé ceny. Radost pro vás nebo vašeho partnera bude tak dvojnásobná.