Samolepicí etikety jsou univerzálním řešením!

Přidat na Seznam.cz

Etiketa je nenahraditelným prvkem každého produktu, který jej činí jedinečným. Navíc díky jedinečnému designu, jasu a informativnosti etikety se produkt stává rozpoznatelným.

Samolepící etikety jsou nejen oblíbeným prostředkem pro poskytování informací o produktu, ale také mocným marketingovým nástrojem. Samolepicí štítky lze také použít k rychlému a pohodlnému označení jakýchkoli položek ve skladu, výrobě, kanceláři a dokonce i doma. Lze na ně aplikovat jakékoli potřebné informace: složení, datum, adresa, čárový nebo QR kód, informace o výrobci, datum spotřeby atd.

Samolepicí etiketa se snadno nalepí rukou bez ztráty času a snadno se odstraní bez zanechání stop. Zároveň mají vysokou přilnavost, takže pevně a těsně přilnou k jakémukoli povrchu. Z tohoto důvodu je lze lepit na krabice, kovové nebo plastové nádoby, což je velmi výhodné při přepravě zboží.

Takové nálepky mohou být různé:

• papír;

• tepelně odolný;

• holografický;

• polymerní;

• objemný;

• válec;

• list.

Co se týče parametrů, jako je velikost, tvar a provedení, je rozmanitost etiket omezena pouze fantazií zákazníka. Každý výrobce může přijít s jedinečným designem etikety pro své produkty a přidat k nim nejen text, ale také kresby, figurální nápisy, logo a další exkluzivní prvky.

Oblíbené způsoby tisku: UV tisk, ekosolventní tisk, ofsetový, inkoustový a laserový tisk, termotransfer a flexotisk.

Výhody samolepicích etiket

Všestrannost. Etikety se používají jako cenovky, informace o produktech a jako reklamní nástroj. Jsou vhodné pro připojení počítačových kabelů, značení vodičů a napájecích produktů.

Objednávka a úspora času. Samolepící štítky pomáhají organizovat prostor na pracovišti i doma. Samolepky lze rychle aplikovat na zboží v supermarketu nebo skladu.

Snadnost použití. Můžete si vytisknout nálepku s libovolným označením a rychle zadat potřebné informace o produktu. Spotřebitel tedy snadno pochopí, co přesně kupuje, což zvyšuje důvěru ve značku. Doma si na takové samolepky můžete podepsat kořenky a kuchyňky, krabičky s drobnostmi atd.

Trvanlivost. Samolepící etikety jsou odolné vůči vnějším vlivům: nenavlhnou a neztrácejí jas barev a jasnost tištěného textu, lepicí podklad nevysychá a nesjíždí se, etiketa tedy nebude ztracené nebo poškozené během přepravy.

Moderní technologie umožňují vytvořit skutečnou exkluzivitu. Na samolepicí etiketa můžete nalepit cokoliv: text v libovolném fontu, přidat obrázky, embosování a mnoho dalšího. A dobře promyšlený design etikety je krokem k úspěšné propagaci a prodeji produktů!