S aplikací MP Home od Modré pyramidy na cestě za vlastním bydlením!

Přidat na Seznam.cz

Jste na cestě za vlastním bydlením? Dovolte, abychom vám představili aplikaci, která vám ji hodně usnadní!
Jste klientem Modré pyramidy? V tom případě jistě uvítáte, když budete mít její služby na jednom místě. Právě to vám aplikace MP Home, kterou si můžete zdarma stáhnout v App Store nebo Google Play, umožní.

Váš online asistent

Od aplikace však neočekávejte jen „pouhý“ výčet služeb. MP Home jde mnohem dál! Ona vám totiž na cestě za vaším vysněným bydlením poslouží jako jakýsi osobní online asistent. Doprovázet vás začne okamžikem sjednání úvěru a skončí jeho splacením. A zaručí se o to, abyste žádný z nezbytných kroků, neopomenuli. Respektive tomu tak může být.

Mějte svůj úvěr pod kontrolou

S aplikací MP Home budete mít svůj úvěr či stavební spoření pod naprostou kontrolou. Dostane se vám nejenom dokonalého přehledu o všech uskutečněných transakcích, ale především se vám naskytne možnost sjednat si stavební spoření online. A na mapě se vám budou průběžně zobrazovat inzeráty nových nemovitostí, které se možná stanou vaším domovem. Vše budete moci sledovat ze svého chytrého mobilního telefonu – s operačními systémy iOS (od verze 10) i Android (od verze 6)!

Modrá pyramida k vašim službám

Zájemcům o vlastní bydlení by však neměl uniknout ani samotný web Modré pyramidy (modrapyramida.cz). Tato stavební spořitelna se již dlouhá léta řadí mezi nejrenomovanější instituce sdružující ty největší odborníky na finance spojené s bydlením. V jeho portfoliu najdete výhodné úvěry na bydlení, spoření i pojištění.

Rychloúvěr, nebo půjčka na rekonstrukci? Obojí!

Vaší pozornosti by však neměla uniknout ani výhodná půjčka na rekonstrukci v podobě Rychloúvěru, tedy nezajištěného účelového úvěru až do o výše 800 tisíc korun! S úrokovou sazbou ve výši necelých pět procent a možností rozložení splátek až na dobu dvaceti let!

Jaký bankovní produkt zvolit? Nechte si poradit!

V nabídce však najdete spoustu dalších produktů, jak jsou Moudré stavební spoření se státní podporou, speciální spoření pro mladou generaci, Ideální spoření pro klienty starší 55 let či doplňkové penzijní spoření. Modrá pyramida ovšem nabízí i výhodné uložení větší sumy peněz stejně jako řadu hypoúvěrů, hypoték a půjček (osobní, optimální). S výběrem vhodného bankovního produktu vám navíc poradí samotní finanční poradci Modré pyramidy.