Rozdávají moderní e-shopy zdarma??? Zbláznili se?!

Přidat na Seznam.cz

Zcela nová e-shopová platforma Flexumshop.com nabízí všem zájemcům možnost získat svůj vlastní elektronický obchod. A to zcela zdarma a navždy. 

S atraktivní nabídkou přichází nový eshopový systém FlexumShop, pomocí kterého můžete získat plnohodnotný elektronický obchod zcela zdarma. Avšak v tomto případě nejde o nějakou dočasnou akci nebo lživou reklamu, ale slogan “zdarma a navždy” znamená opravdu zdarma a navždy. Jde o klasického zástupce krabicových řešení, kde si celý internetový obchod postavíte sami a navíc máte ještě zázemí ve vývojovém oddělení eshopové platformy. Takže se nemusíte bát o to, že by váš e-shop technicky zastaral nebo přestal plnit zákonné povinnosti. Jeho postupný vývoj, rozšiřování a vylepšování je zaručeno. 

A co tedy Flexumshop nabízí? 

Není toho málo. Získáte  moderní a rychlý e-shop se všemi funkcemi, které potřebujete. Obsahuje i tak pokročilé funkce jakými jsou například multijazyčnost, multiměnovost, vlastní API a mnoho dalšího. Na výběr máte  11 krásných, moderních, rychlých šablon, které budou milovat nejen Vaši zákazníci, ale díky jejich technické dokonalosti a rychlosti načítání, i vyhledávače. 

Určité nastavené limity pro bezplatné řešení jsou, ale těmi se netají. Tato omezení jsou vskutku velkorysá – až 500 produktů, na výběr ze 3 šablon, integrovaný dopravce i platební brána a stovky dalších možností. 

Takže Flexumshop je jistě dobrou volbou, která stojí minimálně za vyzkoušení. Proč? No protože opravdu rozdává eshopy, které můžete mít zdarma a navždy.

Ještě váháte? Vyzkoušejte FlexumShop a posuďte jej sami.