Romana Ljubasová: ze zdravotní sestřičky úspěšnou podnikatelkou. Co stojí za jejím úspěchem?

Přidat na Seznam.cz

V této době přežijí jenom silné firmy, kterým opravdu záleží na svých zákaznících. Přidaná hodnota produktu je nyní nevyhnutelná. Ryze česká značka s produktem Inca Collagen za šest let na trhu změnila kvalitu života k lepšímu více jak 150 tisícům spokojených zákazníků. 

Inca Collagen je oblíbená značka kolagenu na Slovensku i v České republice. Už od roku 2015, kdy přišel na trh jako jeden z prvních hydrolyzovaných kolagenů na trhu, si svým přístupem získal přízeň a důvěru zákazníků. Nyní v budování důvěry pokračuje dál s novým produktem – je to kolagen pro psy a jiné domácí zvířata s názvem Incapet Collagen.

9p5a1155 Small
Romana Ljubasová

Za vznikem značky Inca Collagen stojí silná a energická žena Romana Ljubasová – vystudovaná zdravotní sestřička, která se celý život snaží o něco víc. Situace v práci a neochota spolupracovníků ji odradila, a proto se rozhodla, že se na nějakou dobu přesune do Rakouska. Později se seznámila se svým manželem, se kterým vedli společnou firmu. Po rozvodu se ale rozhodla osamostatnit. Odjela na dovolenou do Thajska a poznala účinky kolagenu na pokožce, což postavilo základní kámen na tvorbu vlastní společnosti.

Stalo se to vlastně náhodou. Jeden známý, který trávil dovolenou také v Thajsku, měl odjakživa velký problém s pigmentem. A hned první den se na ostrém sluníčku spálil. Potřeboval silný hojivý krém. Místní lékárnice mi ale místo masti pořád nutila přírodní kolagen. Nakonec jsme to zkusili. Šokovalo mě, jak rychle se jeho kůže vyléčila, vyhladila a rozzářila,” vypráví Romana.

Nápad byl jasný: začít přírodní kolagen dovážet do Evropy. Jenže Evropská Unie není takovému importu z Asie legislativně nakloněna. I tak si Romana našla cestu. A zase to nebyla náhoda, ale vůle. “Najednou jsem seděla proti majiteli jedné továrny. Já, blondýna, mu klidně říkala: ,Chci u vás vyrábět kolagen pod svou značkou a změnit svět.’ Jeho jediná reakce byla: ,Vy mě bavíte.’ Zvedl se ze židle, vzal si můj vzorek a měsíc se mi neozval. Dnes mi pronajímá výrobní linku. Po jedenácti měsících od té schůzky jsem držela v ruce hotový produkt, Inca Collagen a začala prodávat…”

Pro dnešní dobu je typické, že máme všeho dostatek a lidé tedy přirozeně srovnávají. Hledají podobné produkty a porovnávají jejich ceny, kvalitu a jiné parametry. Ale nyní jako by se doba zastavila. Lidé víc přemýšlejí, co si koupí, do čeho investují. A koupí si jen to, čemu věří. Značka Inca Collagen si zakládá na kvalitě a čistotě suroviny. Protože jde o prémiový kolagen, jsou dodrženy přísné kontroly při zpracování. Díky své čistotě, certifikované bioaktivitě a prokázaným účinkem je doporučován nejen zákazníky, ale i odborníky z řad lékařů a lékárníků.

Inca Collagen se stará o krásu vaší pleti, která je svěží, mladistvá a hydratovaná. Vlasům dodává lesk a pružnost, nehty se méně lámou. Účinky ocení i starší lidé a ti, kteří sportují – kolagen pro sportovce dle studií působí v oblasti pohybové soustavy a zlepšuje její funkci, chrání klouby, šlachy a kosti před opotřebením a zraněními. Může také pomoci při regeneraci po zraněních a popáleninách. Inca Collagen představuje ověřený produkt, který má obrovské množství spokojených zákazníků.

Tak jako kolagen spojuje buňky v těle, spojuje i zákazníky s firmou. Zkuste Inca Collagen i vy a sami pocítíte jeho účinky. A nezapomeňte ani na Incapet Collagen pro své mazlíčky!