Půjčky pro start-up i OSVČ jsou realita

Přidat na Seznam.cz

Nad půjčováním si v době krize mnozí zvedají varovný prst. Jenomže často je právě tohle ta pravá doba pustit se do vlastního podnikání. Případně je to zrovna půjčka, která nám horší časy pomůže ustát a nemusíme své podnikání pověsit na hřebík. Půjčka je prostě záchranné lano. Kdo nám jej ale nabídne?

Krátkodobé i střednědobé půjčky na cokoliv a online jsou realitou

Nejhorší půjčky nejsou mnohdy ty o něco dražší, ale ty, kde se nás její poskytovatelé snaží lustrovat, zkoumají naši historii, podnikatelské plány, některé podnikatelské obory dokonce zcela vylučují ze svého zájmu, či jsou účelové a musíme tak již předem avizovat, na co je použijeme a následně to i dokládat. Tyto půjčky jsou pro dnešní dynamickou dobu zcela nepoužitelné. Dobré krátkodobé půjčky jsou jiné. Bez nutnosti dokládání obrovského množství dokumentů, rychlé a neúčelové. Podobně na tom mohou být i střednědobé půjčky. Společnost YARIS nabízí obojí. Jde o komfortní půjčky, kde je možné ručit například nemovitostí. Díky tomu lze získat půjčku velice snadno, neúčelovou, a vše též vyřídit na dálku zcela online.

Půjčky na podnikání ihned

Když hledáme půjčku, obvykle nás tlačí čas. Někdy ji sháníme za 5 minut dvanáct, jindy se vyskytne příležitost, kterou si nechceme nechat ujít. A obvykle nikdy nemáme čas začít se naplno věnovat přípravě různých zbytečných materiálů pro banku jen proto, abychom se nakonec dověděli, že naše žádost o půjčku byla zamítnuta.

Hledáte-li dobré půjčky a úvěry pro podnikatele nabídne vám je Yaris. Firma poskytuje financování pro podniky všech velikostí a rovněž půjčky pro živnostníky a OSVČ. Těm firma půjčí až 5 milionů korun na jakýkoliv podnikatelský záměr.

Začněte si konečně plnit své sny

Ne pro každého je splněným snem nové auto či každoroční dovolená u moře. Mnozí chtějí realizovat své sny vlastním podnikáním. Start-upy však peníze na rozjezd shánějí snadno jen velice zdánlivě. O ty zcela začínající zájem není. Mnohdy musíte veřejně prezentovat své plány, což je pak cesta akorát tak k tomu, že vám váš skvělý záměr vyfoukne nějaká na trhu již dobře etablovaná podnikatelská štika. Jít do nového projektu rovnou s investorem, který vás připraví o rozhodovací pravomoci a taktéž o zisky, rovněž není žádný med. Zkuste to jinak. Yaris má připraveny taktéž půjčky pro start-upy. A stačit vám bude IČO a nemovitost, kterou můžete ručit.