Pronájem kontejnerů a palet vám ušetří náklady

Přidat na Seznam.cz

Přepravujete zboží a přemýšlíte, jak na to co nejvíce efektivně? Sázkou na jistotu jsou určitě plastové přepravky, kontejnery nebo palety. V logistice má plast své opodstatnění, pokud jste mu ještě nedali šanci, je nejvyšší čas to udělat. Třeba formou pronájmu.Plastové palety i kontejnery jsou lehké, trvanlivé, snadno se omývají, odolávají různým nečistotám a chemikáliím. Moderní plastové přepravky lze navíc rozkládat a skládat, takže při přepravě zaberou méně místa. Výhod, proč je používat, je opravdu nespočet. Nejen českým zákazníkům je představuje společnost Schoeller Allibert.

Plastový přepravní materiál udržitelnou cestou

Schoeller Allibert vyrábí vratné přepravní obaly. Plast se totiž dá recyklovat, pokud tedy přepravky a palety po dosloužení vrátíte, naši planetu nijak nezatěžujete plastovým odpadem. Schoeller Allibert staré produkty dokáže přeměnit zase na ty nové, má na to speciální technologii.Firma se celkově snaží zajistit pozitivní budoucnost naší planety. Navrhuje a inovuje vratné obaly, snaží se o oběhové hospodářství. S tím souvisí i novinka v jejich službách. Už nejen prodávají plastové kontejnery a palety, nabízí také možnost jejich zapůjčení.

Komu se hodí pronájem plastových obalů a přepravek?

Například firmě, která má dočasně zvýšenou poptávku, tudíž na nějaký čas potřebuje více palet nebo přepravek. Tato zvýšená poptávka ale časem pomine, takže poté by pro přepravky nebylo využití. V této situaci je rozhodně výhodnější si je půjčit.O skvělou variantu jde také pro začínající firmy, jež nemají dostatek kapitálu na vlastní vybavení. Plastové palety si mohou půjčit bez zálohy, a až něco našetří, pořídí si vlastní vybavení.Pronájem kontejnerů je výbornou možností i tehdy, když si nějaký produkt chcete vyzkoušet, protože si nejste jistí, zda vyhovuje vašim potřebám.

U Schoeller Allibert je pronájem flexibilní

Sortiment je možné zapůjčit bez zálohy. Veškeré kontejnery k zapůjčení jsou vybaveny technologií SmartLink, díky níž se stávají inteligentními – můžete sledovat, kde se nachází, a to přímo prostřednictvím zabezpečené cloudové platformy SmartLink, která je dostupná odkudkoliv a z libovolného zařízení.Podmínky pro pronájem palet a kontejnerů lze nastavit flexibilně podle toho, co potřebujete. Některé firmy si půjčují vybavení na 3 roky (minimální doba pronájmu) a některé i na delší dobu. Stačí se dohodnout. V sortimentu produktů k pronájmu je vybavení pro automobilový, nápojový, chemický, potravinářský průmysl, ale i zemědělství, maloobchodní prodej nebo průmyslovou výrobu. Pronajmout lze řadu kontejnerů a palet včetně těch nejmodernějších modelů. Neváhejte a nahlédněte do online katalogu, případně kontaktujte přímo společnost a přispějte ke snížení uhlíkové stopy! Systém uzavřeného cyklu, zabezpečených oprav a 100% zaručené recyklace je rozhodně krokem správným směrem pro naši planetu.