Prodej nové etapy rezidenčního projektu Byty Na Vackově v Praze zahájen

Přidat na Seznam.cz

Úspěšný developerský projekt pokračuje, přičemž v rámci osmé etapy vyrostou další čtyři bytové domy, které poskytnou bydlení s důrazem na minimalismus. Všechny připravované bytové jednotky disponují předzahrádkou, terasou, případně balkonem. V následujících řádcích vám představíme projekt, který je pro všechny, kdo nehledají pouze čtyři stěny.

Vedle stoupajících nároků na kvalitu budov se klade důraz i na rozvoj exteriéru, přičemž okolí nemovitostí je zahrnuto zelení. Pokud vás zajímají nové byty Praha, představovaný projekt si zaslouží vaši pozornost.

Prodej je zahájen

Developerská společnost Metrostav Development spouští do prodeje další etapu projektu Byty Vackov, v rámci něhož vznikne 124 bytů a 91 garážových stání. Samozřejmě nebudou chybět ani nějaké nebytové prostory. Co se týče dispozic, nejmenší jednopokojové byty mají výměru okolo 30 metrů čtverečních, největší pětipokojový apartmán se chlubí necelými 115 metry čtverečními.

Bytové domy jsou navrženy ve vysokém standardu, který naplní očekávání i vskutku náročných zájemců. Rezidenční projekty v Praze bývají velice brzy vyprodány, a proto s rezervací příliš neotálejte.

Klidná lokalita v centru města

Novostavby Praha realizuje především v atraktivních lokalitách a Byty Na Vackově nejsou žádnou výjimkou. Projekt je zasazen do klidného prostředí pražské části Žižkov, přitom však máte na dosah ruky kompletní občanskou vybavenost. Žižkov prochází velkými změnami a modernizací.

Vackov jako takový se rozprostírá v severovýchodní části Žižkova nedaleko bývalého nákladního nádraží a je ohraničen parkem Židovské pece. Kolaudace nových bytů je plánovaná na rok 2024.

Bydlete v srdci Prahy nedaleko rušného města, přitom ale v klidné lokalitě. Kompaktní projekt si vás podmaní po všech stránkách.