Přemýšlíte, kde strávit nezapomenutelnou dovolenou? Ubytujte se v Tatrách

Přidat na Seznam.cz

Nejspíše každý z vás si toto známé slovenské pohoří spojí se zimním obdobím a spoustou vyhlášených lyžařských středisek. Ani v létě však nezůstává daná lokalita pozadu a nabídne vám neuvěřitelné množství zážitků, které zkrátka musíte vyzkoušet. Čeho se dočkáte?

Pro každého něco

Na své si zaručeně přijdou nejen příznivci turistiky, cyklistiky, lezení po skalách a dalších aktivních činností, nýbrž i vyznavači pasivnějšího odpočinku v srdci malebné přírody. První zmíněná skupina si zamiluje náročnou cestu například na Lomnický štít, chatu pod Rysy nebo Kôprovský štít. Starší lidé či rodiny s dětmi zase ocení klidnější procházku okolo Štrbského plesa, Zeleného plesa a za zkoušku rozhodně stojí i návštěva Belianské jeskyně.

Nádherné výlety samozřejmě nejsou jedinou kratochvílí, již vám nabídne dovolená v Tatrách, tudíž se hodí se zmínit i o dalších možnostech relaxace. Vše začíná přirozeně u samotného ubytování. To může mít mnoho podob, od skromných a nenáročných penzionů až po velké a drahé hotely nabízející ty nejsofistikovanější služby.

Velmi oblíbenou volbou je především wellness pobyt, který v sobě kombinuje aktivní vyžití a následný maximální odpočinek a hýčkání. Přes den spolehlivě vyčerpáte své tělo při poznávání okolních krás, zatímco večer si dopřejete masáže, víno, romantické chvíle ve dvou a další radosti.

Podívejte se sami

Ať už je pro vás cílem nezapomenutelná rodinná dovolená, zamilovaný pobyt ve dvou, či si chcete zkrátka užít s kamarády, určitě se podívejte na internetové stránky regiontatry.sk. Na zmíněných webovkách naleznete veškeré potřebné informace, tipy, aktuality a spoustu inspirací na výlety. Hlavně příliš neváhejte, protože sezóna je už v plném proudu, tak si ji nenechte utéct.

Realizované s finančnou podporou Ministertva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.